NÄDALA TAROSKOOP | Rahutud ajad nõuavad rahulikku meelt

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 16.-22. märts

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja torn. Kätte on jõudnud aeg, mis toob paljudele segadust, ärevust ja vastakaid tundeid. Kõige olulisem on hetkel säilitada rahu ja hinnata olukorda nii adekvaatselt kui võimalik. Mida enam lastakse oma ellu paanikat, seda rängem on kätte saabunud sündmusi taluda. Olukord on pidevas muutumises, inimestel puudub selgus ja kindlus. Peas keerlevad küsimused, ei teata, mida teha või mis saab edasi. Ärevate aegade juures aitab ainult rahulik meel. Isegi kui seda on raske saavutada, siis tuleb seda endale kasvõi iga natukese aja tagant meelde tuletada, et rahu, ainult rahu.

Suhetlemise osas võib esineda äkilisi muutusi. Inimesed võivad oma suhteid ümber hinnata ning soovida parandada läbisaamist ning selgeks rääkida arusaamatusi. Samas tõusevad ärevatel aegadel mõned probleemid eriti valusalt pinnale ning seetõttu võivad lahkhelid suureneda ning kasvada lausa ületamatuteks. Keeruline aeg nõuab suuremat paindlikkust ja samas langetab paljudelt maskid, mis laseb paista nende tõelisel palel.

Töö- ja rahaasjadega osas ei ole lihtne aeg. Samas, ei maksa teha kiireid ja ennatlikke järeldusi. Peab säilitama usu ja lootuse, et asjad laabuvad ning hakkavad taas kriisi möödudes ladusalt toimima.

Tervist silmas pidades tasub praegu keskenduda hoopis oma vaimse heaolu eest hoolitsemisele. Leia võimalusi mediteerimiseks, jälgi oma emotsioone, loe kirjandust, mis viib su mõtted keeruliste teemade juurest eemalt. Praegune aeg on inimkonna jaoks justkui restart, kust tervena välja tulla saab ainult teadlikke valikuid tehes.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade seitse. Sinu eneseusaldus ja enesekindlus võivad nüüd tugevasti kõikuma lüüa. Pead nüüd vastakuti seisma teiste arvamuste, soovide ja ootustega, mis ei ühti sinu omadega. Pead enda seisukohti kaitsma, kuid see mõjutab sind rohkem kui peaks. Leia endas julgus ja kindlus väljendada enda mõtteid ausalt ja kartmatult, see on ainus viis edasi liikumiseks.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sa suudad leida enda jaoks just selle, mis toob sinu hinge tasakaalu. Sinus on olemas vajalik optimism ja lootusrikkus, et nii enda kui oma lähedaste elu rõõmsamaks muuta. Keskendu neile teemadele, mis on sinu elus hästi ja ära lase ka neil, kellest hoolid ärevusega kaasa minna.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku tugevus. Nüüd pead leidma üles kõik enda sisemised ressursid, mis lasevad sul end kindlalt ja tugevalt tunda. Sa oled igati oma ülesannete kõrgusel ja suudad vajadustel ka oma lähedastele tuge pakkuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sinu jaoks on tähtis hoida oma pea selge ja mitte minna kaasa eksitavate teooriatega. Kõik see, mis tundub tõsi olevat, ei ole seda siiski. Selleks, et teha häid otsuseid, pead andma asjadele enne aega pisut settida, et näeksid täielikku ja tõest pilti.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja elu-olu paika sättimisega. Sa oled pigem optimistlik ja lootusrikas, sest sinus on olemas sisemine jõud ja oskused, kuidas ka keerukamates situatsioonides hakkama saada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Otsid kõiges eelkõige stabiilsust ja turvalisust. Sa oled oma elus hetkel kohas, kust saad nii enda kui teiste heaks üht-teist ära teha, olgu selleks nõu andmine või muud moodi toeks olemine. Ümbritse end inimestega, kellest kõige enam hoolid, see loob sulle praegu kõige turvalisema keskkonna.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält ning suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maag. Praegune periood toob sinu jaoks kaasa aja, kus oled võimekas peaaegu kõiges, mida iganes ette võtad. On näha, et elu saadab sulle väljakutseid, mis on ühtaegu nii keerulised kui ka arendavad. Suudad oma kogemustele toetudes ning suurepärast intuitsiooni jälgides saavutada parimad võimalikud tulemused ka stressirohketes ja sinu jaoks uutes olukordades.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni üsna põrutavad uudised. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud, nüüd tuleb vaid vooluga kaasa liikuda.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Märtsi sõnum: vaata tagasi armastusega, et minna edasi rõõmuga

Mai-Agate Väljataga: mõni hing tuleb maale teadlikult suguvõsa mustrit tervendama

INDIAANI 20 PÕHIMÕTET: mõtted, mida tasub meeles hoida

Seotud