NÄDALA TAROSKOOP | Puutud kokku rivaalidega nii tööelus kui suhtes

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade viis ja kohtupäev. Ees ootab aeg, mis toob kaasa palju emotsioone, liikumist, tegutsemist ja ka oma jõu proovile panemist. Praegu on tähtis, et usuksid iseendasse ja oma valikute õigsusse. Kõik, mida soovid saavutada on täiesti teostatav, kui sa ise ei anna alla ja usud sellesse.

On võimalik, et puutud kokku mingit sorti konkurentidega. Need võivad esile kerkida nii tööga seotud teemades kui ka eraelus. Ära lase end sellest häirida. Tee seda, mida teed ja liigu oma valitud rajal. Ürita alati anda endast parim, kuid kui lõpptulemusena sellest ei piisa, siis tead, et see ei ole ehk sinu jaoks õige rada. Võid üllatusega avastada, et sulle avanevad uued uksed sealt, kust sa seda ehk kõige vähem ootasid. Ole avatud uutele ideedele ja kogemustele.

Kui oled millegi nimel tööd teinud ja vaeva näinud, siis nüüd on lootust ka tulemusi nägema hakata. Ometi on ka praegu väga oluline see, et midagi ei kiirustataks tagant. Jätka samas vaimus, ole kannatlik ja pühendunud. Kõik see, mis sinu ellu tulema peab, see ka tuled.

Suhted võivad olla hetkel pisut pingestunud. Väldi liiga kiirete järelduste tegemist ning millegi iseenesest mõistetavana võtmist. Hetkel võivad nii armu- kui sõprussuhted pingestuda ka kolmandate isikute vahelesegamise tõttu. Katsu enne mõttes rahulikult kümneni lugeda ja alles siis midagi öelda või tegutseda.

Töö- ja rahaasjad peaksid hakkama liikuma ülesmäge. Võid saada häid pakkumisi ja kuulda suurepäraseid uudiseid, millest saad kasu lõigata. Ka siin kehtib ikkagi soovitus – enne mõtle ja siis tegutse. Isegi kui on lootust suurele kasule, mõtle enne hoolikalt kõik oma plaanid ja tegutsemine läbi ning alles siis asu toimetama.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on saatuseratas. Sinu elus toimuvad muutused. See, kuidas sa neid koged, on täiesti sinu enda teha. Selge on see, et asjad ei jää samaks, kuid kui oled muutustele vastu ning võtad seda kõike kui ebameeldivat protsessi, mis tõukab sind turvalisustsoonist välja, siis elad kõike läbi ka kordades raskemini. Kui oled valmis uuteks olukordadeks ning tahad õppida ja arenda, siis aga toob elu sinu teele võimalusi!
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade kaks. Saad nüüd tegleleda tasakaalu küsimustega. Kui oled rahulolematu, siis peaksid üle vaatama, kas sinu elu erinevad valdkonnad on üldse balansis. Ehk oled kogu oma tähelepanu suunanud ühele teemale ja selle tõttu kannatavad teised teemad? Vaata üle, mida saaksid teha selleks, et sinu elus valitseks suurem harmoonia.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sa kipud end tagasi hoidma ja nägema takistusi seal, kus neid väga ei olegi. Kui tunned, et sooviksid oma ellu midagi muud, või midagi rohkem kui praegu, siis vaata üle iseenda suhtumine ja käitumine. Ehk hoiad sa teadlikult või alateadlikult kinni kõigest sellest, mis su elus hetkel on ja takistad sellega muutuste saabumist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Hea aeg on ka romantika ja armastuse jaoks. Kui oled vaba ja vallaline, siis võid just nüüd oma tulevase kallimaga kohtuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled suutnud end mingitest muredest või liigsetest kohustustest vabastada ning jõudnud oma ettevõtmisega sihile. See pole olnud kerge, kuid nüüd võid rõõmu tunda ja oma võitu tähistada. Saad kuulda positiivseid uudiseid, mis sulle heameelt teevad ning rahulolu tekitavad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. On tõenäoline, et kuuled just nüüd häid uudiseid, mis lasevad sul kas karjääriredelil, suhtes või rahalises plaanis jõudsalt edasi liikuda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Loe lisaks: Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

Inglid meie ümber: taevased kaitsjad hoiavad ja armastavad sind

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Feng shui nipid: need viis lille toovad sinu koju parima energia

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.