NÄDALA TAROSKOOP | Pane tähele kokkusattumusi, sest läbi nende kõneleb sinuga universum

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade 31.12 – 6.1

Nädala energiaid esindavad sauade kaks ja karikate kolm. Käes on aeg vaadata endasse ja enda ümber. Täiesti rahulikult ja hinnangutevabalt. Käesolev nädal toob sinu ellu kohtumisi ja ka kokkusattumisi, mis on märgilise tähendusega. Kas aastavahetus ei jäta kedagi puutumata. See on nii mõneski mõttes aeg, mil mõni uks enda järelt tuleb sulgeda selleks, et uued uksed saaksid avaneda. Leia aega, et teha kokkuvõtteid. Vaata üle, mille üle tänulik olla ja millega hüvasti jätta. Just nüüd ilmuvad sinu ellu need sündmused või inimesed, kes on ühes või teises mõttes sinu jaoks olulised. Jälgi, kuidas universum sinuga räägib ja ole tähelepanelik. Sulle antakse märku. Võid kohata tähendusega numbrikombinatsioone või kuulda mõnda lauset, mis on just sinule mõeldud sõnumiga. Harvad ei ole ka juhused, kus kohtud mõne sinu jaoks tähtsa inimesega täiesti juhuslikult või kuuled mõnest sündmusest või pakkumisest, mida peaksid kindlasti kasutama. Ole nüüd võimalikult kohalt, teadvel ja tähelepanelik. Kuula iseenda hinge ja keha ning jälgi universumi märke. On aeg panna mulda muutuste seeme.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Sa soovid olla see, kelle peale saab alati loota, kes aitab alati ja teeb kõik endast oleneva teiste heaks. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate paaž. Sinu elus on toimumas midagi positiivset, mis rõõmustab su südant ja hinge. Suhted inimestega on väga head ning seetõttu saad nautida nii toredaid koosviibimisi sõpradega, ühiseid üritusi kui ka armsaid hetki oma kallimaga. Sul tasub ka oma silmad-kõrvad lahti hoida, sest märgid, mis juhatavad sind sinu unistustele lähemale, on kõikjal sinu ümber. Hoia oma süda ja meel avatud ning sa koged sel nädalal palju sellist, mis sind tõsiselt õnnelikuks teeb.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa kipud hetkel kõike väga isiklikult võtma ja iga väiksemgi ebakõla, mis sind puudutab, tundub katastroofina. See on aga ainult jäämäe veepealne osa. Mõtle järele, mida sa tegelikult tunned ja millega sa oma elus päriselt rahul ei ole. Mis on see üks lahendamata küsimus, mis oma olemasoluga kerkib ikka ja jälle sinu elus üles?

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige sinu jaoks. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud – lahendused saabuvad täiesti ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Ole paindlik ja mine kaasa, kui sind kutsutakse seiklema.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Nüüd pead oma emotsioonidega tõsiselt tegelema. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on katsuda rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus. Tegele oma meele rahustamisega, mine loodusesse või mediteeri.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Nüüd pead tegema oma elus valikuid ning otsustama, mis on sulle tähtis ja millest peaksid loobuma. Need otsused ei saa olema kerged, kuid samas on see kõik sinu jaoks vältimatu, kui tahad saada mingitki selgust. Leia oma südames õige tee ja jää sellele kindlaks. Eriliselt tugevalt on päevakorras armastuse ja suhetega seotud teemad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. See nädal toob sinu ellu palju toimetamist, elurõõmu, suhtlemist ja pisut isegi draamat. Oled tavalisest plahvatusohtlikum ning süttid kergesti. Seda nii vaidluste mõttes, kui ka armusuhteid silmas pidades. Katsu enne tegutsemist rahulikult paar korda sisse ja välja hingata ning lugeda mõttes kümneni.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid ideid ja ka võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi. Jälgi universumi saadetud märke!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd tavalisest rohkem harmooniat, hoolimist, tasakaalu ja armastust. Kohtud inimestega, kes tekitavad sinus rõõmu ja õnnetunnet. On tõenäoline, et saad kokku oma hingesugulase või suure armastusega. Seega, hoia silmad lahti!

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sinu teele külvab.

Loe lisaks: Aasta lõpp on aeg, et puhastada teed uute energiate vastu võtmiseks

20 asja, mida koos vana aastaga minema saata

Ära lase hirmul ja valul end takistada täiel rinnal elamast

Sina ise oled see, kes “tellib muusika” ja kujundab oma elu olukorrad ning sündmused

Alkeemia lugemisnurk | Kolm sammu, kuidas külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna

Seotud