NÄDALA TAROSKOOP | On suurepärane aeg tõusmaks uutesse kõrgustesse oma vaimse arengu teel

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.9. – 30.9.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad ülempreester ja karikate üheksa. Kätte on jõudnud sügis – pööripäev tõi kaasa uued energiad ning oma mõju avaldab käesolevale nädalale ka taevas kõrguv Jäära tähemärgi täiskuu. Nüüd on hea aeg oma tunnete, veendumuste, mustrite ja kokkulepetega tegelemiseks. Ole kannatlik, varu aega, lase emotsioonidel settida ning tee oma valikud ja otsused siis, kui tunned, et oled leidnud endas kindluse. Just tasakaalukas meel on see, mis näitab sulle kätte õige teeotsa, mida mööda pead edasi liikuma. Kui usaldad ennast ja universumit, siis saab käesolev nädal olema väga edukas vaimse arengu ja kasvamise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade rüütel. Kipud olema liigselt tormakas ja keskendud ainult oma ideedele ning sellest võivad tekkida kergesti konfliktid. Katsu mitte teiste tundeid haavata ja ka ise mitte liiga kiiresti kõike südamesse võtta. Sind juhib hetkel loogika ja kaine kalkulatsioon. Lase ettevõtmistes pisut ka oma südamehäälel kaasa rääkida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide äss. Esiplaanis on töö, raha ja elu materiaalse poolega seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Nüüd oled valmis mineviku raskused seljataha jätma ja edasi liikuma. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sa oled täis energiat ja tegutsemistahet. Ainus, mis takistab sind täistuuridel edasi liikumast on see, et sa ei ole veel kindlat otsust langetanud, mis suunas peaksid edasi minema. Võta ennast kokku ja julge unistada suurelt, vaid nii saad sa elult tõesti seda, mida soovid. Kui sa ei küsi, siis sulle ka ei anta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul keskenduda detailidele ja enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tegemised hoopis paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade, kallima või töökaaslaste abiga.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Loe lisaks: MURRA MUSTRIST VÄLJA: kuidas lahendada probleeme ja muuta oma uskumusi?

Kas oma karmat on võimalik muuta?

Õnn on enda teha: meie elu juhivad meie endi kehtestatud reeglid

Iidsed uskumused: millised on head ja millised halvad ended?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.