NÄDALA TAROSKOOP | On suhete loomise ja suhtlemise aeg!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 26.11. – 2.12.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõdukus ja kaarik. Sel nädalal on esiplaanil suhted ja suhtlemine ning harmoonia. Pead suutma leida tasakaalu ja mõistmise enda ning end ümbritsevate vahel. Edasiliikumine ja areng saavad toimuda vaid siis, kui arvestatakse kõikide osapoolte ootusi, soove ja tahtmisi. Väga tähtis on praegu ka see, et end väljendataks selgesti – oma soovid tasub arusaadavalt välja öelda. Selle eelduseks on muidugi see, et tuleb kõigepealt ise teada, mis see on, mille poole sind tõmbab. Kas see on sinu südame kutse või meelitab sind ego? Kui oled oma tahtmistes kindel, siis saad hakata ka nende elluviimise osas tegutsema. Sel nädalal tasub hoolega jälgida, et ei kiirustataks hinnanguid andma ega seisukohti võtma enne, kui kogu pilt on selge. Vastasel juhul võivad tekkida erimeelsused, pahandused ja seisakud. Ole mõistev ning anna endale ja teistele aega. Nii suudad emotsioone paremini lahti mõtestada ning suhted laabuvad harmooniliselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Sinu elus on hetkel nii mõndagi toimumas. Nüüd pead suutma enda jaoks välja selgitada, mis on hetkel kõige olulisem ja hoidma oma fookuse seal. Kui proovid end elu kõigi valdkondade vahel võrdselt jagada ja igale poole sajaprotsendiliselt panustada, siis oled üsna pea täiesti läbi ja kurnatud. Tee oma valikud targasti ja sinu panus hakkab peagi vilju kandma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate seitse. Sind ootavad ees olulised valikud. Enne kui investeerid kusagile oma tundeid, energiat või raha, uuri hoolega järgi, kas asi on ikka seda väärt. Kui midagi tundub liiga hea, et olla tõsi, siis võid kindel olla, et parem on sellistest pakkumistest loobuda. Võid suurepärase pakkumise asemel hoopis petta saada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Sinu elus on algamas midagi uut. Sellega kaasneb ka millegagi lõpparve tegemine ja edasiliikumine. Kui oled teel enda jaoks õigesse suunda, siis saad selle kohta kinnitust ja märke ka ümbritsevalt maailmalt. Ära kurvasta selle pärast, millest pead lahti laskma, vaid rõõmusta selle pärast, mis sind ees on ootamas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled suurepärases ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südame häält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd ootavad sind ees tegusad ajad. Sa oled täis tegutsemistahet, sul on eesmärgid, mille suunas liigud ja ka piisavalt motivatsiooni, et saavutada just seda, millest unistad. Nüüd ei jää sa ootama, et elu tooks sulle kandikul kohale selle, mida su süda soovib, vaid sirutad ise julgelt käe selle järele, mis sind õnnelikuks teeb.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Praegu tunned, et asud muutuste keerises. See tähendab seda, et sinu elus on toimumas palju uut, millega pead harjuma ja tegelema. Samuti tunned emotsioonide tasandil, et sinu tundeelu on kordades aktiivsem kui muidu. Uued tunded ja mõtted haaravad sind kaasa ja raputavad jõuliselt mugavustsoonist välja. Sul tuleb õppida surfama elu laintes, sest nii näed, et ka rahutud ajad saavad kaasa tuua positiivseid tundeid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad elult positiivse kingituse, mis toob sinu ellu rohkem rõõmu. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus uue armastuse leidmiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Loe lisaks: Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab, mida sellega teed või keda toidad

8 lihtsat õppetundi, kuidas oma elu tõeliselt maagiliseks muuta

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.