NÄDALA TAROSKOOP | On aega öelda välja oma arvamus ja liikuda oma südametõe järgi

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 16.4.2018 – 22.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade seitse ja müntide kolm. Sel nädalal on tähtis, et leiaksid tasakaalu selle vahel, kuidas toimida harmooniliselt meeskonnas/perekonnas/sõprade seas ja samas mitte alla suruda oma vaateid, soove ja eesmärke. On aeg end kehtestada ja mitte öelda “jaa” seal, kus tegelikult tunned, et sinu vastus on “ei”. Ütle oma arvamus välja viisakalt, teistega arvestavalt ja rahulikult, sest nii ei lähe sa konflikti ja saavutad parimaid tulemusi. On aeg teha lõpp sellele, mille osas oled juba mõnda aega tundnud, et sa seda enam oma ellu ei soovi. Kiirustada ja tormakalt tegutseda ei maksa, kuid kindlat oma arvamuse ja südametõe juurde peaksid jääma küll. See võib küll esialgu tekitada pisut pingeid, kuid tõe ja selguse huvides on parem taluda veidi aega pingeid, kui pikalt vales suunas liikuda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade viis. Sinu jaoks saab see nädal olema täis liikumist, aktiivset tegutsemist ning võid tunda ka pingeid või kerget rahulolematust. Sa tunned, et sinu õlgadel on palju kohustusi ja sa soovid loomulikult kõigega suurepäraselt hakkama saada. See võib aga tuua kaasa ka stressi. Katsu teisi pisut rohkem usaldada ja kasuta nende abi, et oma igapäevaste kohustuste koormat pisut vähendada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib saatan. Sinu teele satuvad kiusatused ja sul tuleb õppida aru saama, kust lähevad sinu piirid. See võib olla häiriv, või siis saad seda aega võtta kui olulist õppetundi. Kui võtad ette tulevad keerukad situatsioonid vastu teadlikult, siis on sul ka lihtsam näha neid kohti, kus kipud libastuma. Kui oskad jälgida oma emotsioone, reageeringuid ja käitumist, siis võid praegu omandada eluks väga kasulikke kogemusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Nüüd on küll ees ootamas põnevad ja positiivsed ajad. Kui sul on olnud mõni salajane unistus, siis just nüüd hakkab see liikuma täitumise suunas. Sinu teele saadetakse huvitavaid ja erakordseid võimalusi, millest kinni haarates puutud kokku imeliste seikluste ja arenguvõimalusega. Hoia silmad lahti ja ole julge pealehakkamisega!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Nüüd puutud kokku teemadega, kus saad tunda, kas sinu elus on enda poolt andmise ja panustamise ning vastu saamise vahel tasakaal. Sulle näidatakse nö “puust ja punaseks” kas ehk panustad endast liiga palju sinna, kus sinu tegevust ei hinnata vääriliselt. Või siis ehk ootad midagi väga sealt, kuhu sa tegelikult ei ole väga oma tundeid ega aeg investeerinud. Vaata need valdkonnad oma elus üle ja tee oma järeldused.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Nüüd on käes aeg, et vaadata iseendasse. Sinu elus on olnud segadust ja teemasid, millega sa pole suutnud tegeleda. Nüüd tunned, et on saabunud hetk, kus sa soovid kuulata oma südant ja lahendada oma elus valitsevad pingepunktid. Leia endale viis, kuidas saad teha plaani ja kuidas leiaksid ka endas enesekindlust ja sisemist tugevust, et sellele kindlaks jääda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Sinu jaoks on kätte jõudnud väga positiivne aeg. Suudad oma jõuvarud kokku võtta, tegutsed sihipäraselt ja kasutad oma energiat parimal võimalikul viisil. See toob ka eesmärkide saavutamise ja soovide täitumise käega katsutavasse lähedusse. Jätka samas vaimus ja sinu unistused ei jää enam ainult unistusteks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Nüüd tasub sul pisut aeg maha võtta ja endasse vaadata. Kui tunned rahulolematust oma elu, suhte või töökoha osas, siis tee plaan, kuidas asju parandada. Kui sa parandada ei soovi, suuda või ei taha, siis muuda oma vaatenurka. Lahendused on kõik olemas, sa pead ainult oma silmad avama ja rahulikult ringi vaatama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd on sinu jaoks kõige tähtsamad teemad pere, laste, lähedaste ja kallimaga seonduv. Sa soovid jagada headust ja armastust nendega, kes on sinu jaoks olulised. Näita välja oma tundeid ja hoolivust. Kõige õnnelikumalt tunned end siis, kui teed oma kallitega koos midagi toredat. Siis on sinu hinges rahu ja südames rõõm.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd on õhus muutused ja arengud. Tunned alateadlikult, et midagi on toimumas ja see teeb sind pisut ärevaks. Sa oled energiast ja ideedest tulvil ja soovid võimalikult kiiresti asuda tegutsema, et oma eesmärke saavutada. Ole tähelepanelik, sest praegu saadetakse sulle ka märke, mis lasevad sul näha seda, mis on sinu jaoks parim valik. Oska lugeda ka ridade vahelt, siis mõistad seda, mis paljude teiste jaoks selgusetuks jääb.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Tunned, et praegune aeg pole just lihtsaimate killast. Pead tegelema probleemide lahendamisega ja teiste liigsete emotsioonidega. Sa soovid, et sinu ümber valitseks kord ja rahu, kuid praegu saab seda saavutada ainult läbi konkreetsete piiride seadmise ja endale kindlaks jäämise. Sa tahaksid küll olla diplomaatiline ja mitte haavata teiste tundeid, kuid vahel pead ka sina ütlema välja karmi tõe.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Võid tunda kerget väsimust või tüdimust ning soovid oma ellu vaheldust. Sa oled enda peale võtnud suure hulga kohustusi ja tunned nüüd, et hetkel ei suuda ega soovi sa nendega tegeleda, vaid vajad lihtsalt rahu. Leia võimalus lõõgastuda ja anda endale puhkust. Võta endale aega, et vaimselt ja füüsiliselt taastuda ja end uuesti energiat täis laadida.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on täht. Praegu on universumi energiad sinu poolel ning peaksid tundma end tõelises sõiduvees. Ette võetud tegemised õnnestuvad suurepäraselt, sul on häid ideid ja suurepäraseid plaane. Sa kohtud huvitavate inimestega, kes rikastavad sinu argipäeva ja saad nautida ka mõnd toredat üllatust, mis sulle südamest rõõmu teeb.

Loe lisaks: Kalliskivide saladused: sinu lemmikkristall paljastab su iseloomu ja saatuse

Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks on aprill eriti õnnelik ja edukas kuu

Surmalähedase kogemuse lugu: elu viis õppetundi

Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust

Seotud