NÄDALA TAROSKOOP | On aeg väljuda mugavustsoonist ja murda end lahti vanadest mustritest

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 27.11 – 3.12

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate neli ja sauade paaž. Sinu elus on praegu nii mõndagi sellist, millega sa rahul ei ole. Kõik kitsaskohad on tõusnud jõuliselt päevakorda just nimelt selleks, et pööraksid neile tähelepanu ja võtaksid nendega tegelemise endale prioriteediks. Praegune periood soosib vanade mustrite murdmist ja oma elu muutmist. Leia endas motivatsioon, et asuda tegutsema tasakaalukama ja harmoonilisema elu nimel.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on tugevus. Nüüd ootavad sind ees ajad, kus pead leidma üles oma sisemised jõuressursid, et vastu seista esilekerkivatele raskustele või hoopis ahvatlustele, millele järele andmine ei tee sulle head. Väga oluline on, et suudaksid säilitada ka rahu ja mõistmise, see teeb sind tõeliselt tugevaks ja võitmatuks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid ja põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Esiplaanile kerkivad ka tunnete ja romantikaga seotud teemad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. See võib tähistada konkreetset inimest, kes mängib sel nädalal sinu elus olulist rolli. See võib olla nii kallim, lähedane kui ka mõni töökaaslane. Igal juhul on tegemist tegusa ja otsustuskindla naisega, kelle jaoks on olulised maised ja stabiilsed väärtused. Praegu on esiplaanil ka üleüldiselt naiselikud energiad. Tavalisest enam keskendutakse pere teemadele, kodule ja suhetele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sel nädalal on kõik, mida sa teed, juhitud emotsioonidest. Sinu tundemaailm on aktiveerunud, igatsed armastust, romantikat, headust ja õrnust. Sa ei ole kitsi seda ka teistele jagama. Suudad end ümbritseda sooja ja harmoonilise tundega ning seda hindavad kõrgelt ka sinu lähedased. Just nüüd tugevnevad armusuhted, tärkavad uued armastused ja kui oled vallaline, siis on sul võimalus kohata lausa oma hingesugulast.

Loe lisaks: Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Novembri Sõnum | Millega sa kokku kuulud? Karma sidemete integreerimine

Maagilised laused: kas positiivsed afirmatsioonid tõeliselt töötavad?

Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud