NÄDALA TAROSKOOP | On aeg tõele näkku vaadata ja vabaneda kõigest valest, mis sinu elus on

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 20.11 – 26.11

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade seitse ja sauade rüütel. On aeg tõele otsa vaadata. Kui sa oled enda eest salanud emotsioone, mis sinus tegelikult valitsevad, siis tea, et see on mõttetu ning valedele alustele rajatud otsused ja teod kukuvad varem või hiljem kokku. Ükskõik kui valus on tõde, on see siiski ainus viis, kuidas saad oma elus edasi liikuda, situatsioone lahendada ja mustreid murda. Sinus on olemas vajalik julgus ja meelekindlus, niisiis kasuta seda! Sel nädalal tasub olla suhtlemisel siiski tähelepanelik, sest ebakõlad ja pinged on kerged tekkima. Enne kui midagi välja prahvatad, võta endale hetk ja loe mõttes kümneni, et rahuneda. Kui liigud tasa ja tarku, oled aus ja teistega arvestav, siis saavutad ka enda seatud sihid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd eemaldud oma aktiivsete tegemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Tundub, et see nö väike taandumine on sulle küll pigem peale sunnitud, kui sinu enda vaba valik. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida ja osata elu stressivabamalt võtta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kaks. Õhus on armastust! Esiplaanil on armastuse ja romantikaga seotud teemad ning tunned, kuidas sul kõhus on liblikad lendlema hakanud. Hoia seda tunnet endas ja naudi ehedaid emotsioone. Sa oled atraktiivne ja ligitõmbav ning leiad inimestega lihtsalt ühise keele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd on sinu jaoks esiplaanil töö ja elu materiaalse poolega seotud küsimused. Sa oled väga motiveeritud ning teed plaane, kuidas oma tulevikku kindlustada. Õpid juurde uusi töövõtteid, mis lihtsustavad tulevikus sul oma eesmärkide saavutamist. Lisaks sellele, et saad praegustest kogemustest tulevikus reaalset kasu lõigata, pakub see sulle ka põnevust ja siirast avastamisrõõmu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, ei maitse võit pooltki nii magus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust. Kui leiad oma murede algpõhjuse, siis suudad sellega ka tegeleda ja lahenduse leida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks töö, raha, armastus või hoopis õpingud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Loe lisaks: 6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.