NÄDALA TAROSKOOP | On aeg tervendada minevikust pärit haavu

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 5.3.2018 – 11.3.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kuningas ja müntide viis. Praegune aeg soosib vanade haavade paranemist ning läbi selle vaimsel ja mentaalsel tasemel tervenemist. Kui oled tundnud, et sinu elust on midagi puudu ja sul on alatasa igatsus millegi järele, olgu selleks suurem majanduslik kindlustatus, rohkem armastust või tasakaalukam meel, siis just praegu saad leida viisi, mis juhatab sind õige teeotsani. Sa pead olema valmis julgelt otsa vaatama neile faktoritele, mis sind panevad seda “puudust” tundma. Praegu suudad sa kainema pilgu ja rahuliku südamega vaadelda neid minevikusündmusi, mis sind varasemalt väga emotsionaalseks muutsid ning oma mõju ka tänasesse päeva avaldavad. Praegu suudad sa jääda tasakaalukaks ja rahulikuks. On tõenäoline, et leiad enda jaoks ka mõne kaaslase või õpetaja, kes aitab sind sinu teel terviklikuma iseenda suunas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Selleks, et leida sisemine rahu ja selgus, pead sa endale aru andma, et see saab tulla vaid sinu seest. Kõik ümbritsev on vaid elu lainetus, mille taustal sina pead üritama paadina tasakaalu säilitada ja pinnale jääda. Jää rahulikuks ja ole paindlik, seda ka siis, kui tundub, et peaksid kohe kogu hingest kõik andma ja võitlusse tormama. Rahu, ainult rahu on see, mis sind päästab ja laseb asju näha nende tõelises olemuses.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaks. Sinu edasiliikumist ja arengut pärsivad minevikust pärit hirmud ja kõhklused. Selleks, et saada vabaks, pead sa julgema oma hirmude allikale otsa vaadata. Sa ei saavuta midagi, kui vaid ootad, et probleemid ise lahenevad ja mööduvad. Sinu elu juhtimine on vaid sinu enda kätes. Tõuse üles ja tegutse julgelt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab surm. Sinu elu on muutumises. Pead küll mõnest asjast loobuma või ka mõne inimese vabaks laskma, kuid kõige olulisem on see, et sa liigud edasi uute ja põnevate sündmuste juurde. Sulle avanevad võimalused, mis panevad sind mugavustsoonist välja astuma, katsetama oma piire ja õppima juurde uusi ja huvitavaid asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sul on olnud juba mõnda aega peas üks idee, millega saad nüüd hakata edasi liikuma. Sa usud iseendasse ja näed, et ka sind ümbritsevad olud on hetkel soosivad selleks, et saaksid hakata oma plaane ellu viima. Kasuta praegust motivatsioonipuhangut selleks, et viia oma elus sisse positiivsed muutused.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Jätad nüüd raske südamega hüvasti millegagi, mis pakkus sulle mõnda aega rõõmu ja rahulolu. Sa ei peaks kurvastama, kuna asud teele uute ja põnevate sündmuste suunas. Mõtle pigem olnule tänutunde ja rõõmuga, see annab sulle hoopis parema stardipositsiooni tuleviku osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ja oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keisrinna. See tõotab sinu jaoks kaasa tuua väga viljaka aja, eriti just praktiliste ettevõtmiste osas. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad seda aega eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sinu jaoks jätkub periood, kus pead olema äärmiselt tähelepanelik ja kaaluma hoolikalt, keda usaldad ja keda mitte. Sinu ümber on inimesi, kes ei ole nii heatahtlikud ja ausad, kui pealtnäha paistavad. Et mitte valusalt kõrvetada saada, peaksid olema hoolikas oma mõtete ja ideede jagamisel.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. See kaart näitab, et olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Loe lisaks: Maagiline sarapuu tõmbab ligi küllust ja kaitseb kurja eest

Mida toob märtsikuu | Planeetide liikumised ja nende mõjud meie igapäevaelule

Astroloogia ja seks | Milline on parim sodiaagimärk, kellega sängi jagada?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.