NÄDALA TAROSKOOP | On aeg tegeleda maiste ja praktiliste asjadega!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 18. – 24.2

Käesoleva nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide rüütel ja kohtupäev. Nüüd on aeg praktilisteks ettevõtmiseks ja tegutsemiseks selles suunas, mida soovid saavutada. Praegu peaksid eriti hästi edenema kõik asjad, mis on seotud elu maisema ja majanduslikuma poolega – raha, kinnsvara, tööasjade ja finantstehingutega. Ka kõik see, mida teed oma kätega – ehitamine, remont, meisterdamine jne, laabub ilma komplikatsioonideta ja toob häid tulemusi. Kui oled soovinud oma tööelus midagi muuta, siis nüüd võivad sinuni jõuda head uudised ja huvitavad pakkumised. Ära jäta tähelepanuta ka väiksemaid detaile ning samuti ei tasuks praegu teha liiga kiirelt otsuseid, sest võid esimese hooga välistada mõne sellise pakkumise või võimaluse, mis tegelikult sulle kasu tooks. Tegutse tasa ja targu ning hoia oma meel avatuna.

Oma mõju nädalale annab ka teisipäevane täiskuu, mis on Neitsi sodiaagimärgis. See lisab kõigesse, mida ette võtad, täpsust, konkreetsust ja asjalikkus. Samas toob ka päevakorda ehk liigse kriitika ja pedantsuse. Hoia jalad maas ja usalda oma südant, nii suudad alati õigel teel püsida.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Sinu elus on toimumas midagi positiivset, mis rõõmustab su südant ja hinge. Suhted inimestega on väga head ning seetõttu saad nautida nii toredaid koosviibimisi sõpradega, ühiseid üritusi kui ka armsaid hetki oma kallimaga. Sul tasub ka oma silmad-kõrvad lahti hoida, sest märgid, mis juhatavad sind sinu unistustele lähemale, on kõikjal sinu ümber. Hoia oma süda ja meel avatud ning sa koged sel nädalal palju sellist, mis sind tõsiselt õnnelikuks teeb.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning ehk avastad hoopis, et on aeg mõnest suhtemustrist, mis ei toimi, välja murda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Loe lisaks: Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!

Imelised kristallid, mis annavad sisemist jõudu ja energiat

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

Kaotsiläinud hingeosade müsteerium: Kuidas tuua tagasi inimese kadunud hingeosad ja sooritada vaimse kaitse rituaali?

Seotud