NÄDALA TAROSKOOP | On aeg sõlmida iseendaga ja maailmaga rahu

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja mõõkade viis. Nüüd on aeg vaadata oma elus aset leidvatele sündmustele ausalt otsa ning sõlmida iseendaga ja maailmaga rahu. Alusta sellest, et lõpetad enese hukka mõistmise ja aktsepteerid oma tundeid ja mõtteid sellisena nagu need on. Võta ennast vastu ja luba endal kogeda kõike, mida elu pakub. Ära tee midagi mõtlematut, kuid ära raiska ka oma oskusi, andeid ega aega. Tee teadlikke valikuid ja mis kõige olulisem – jää rahulikuks. Õpi kogemustest. Nii enda kui teiste omadest. Lase raskustel minna ning ära hoia neid endas.

Südameasjad laabuvad hästi juhul, kui sinu kallim on nõus sind võtma võrdse partnerina. Kui mitte, siis võivad esile kerkida konfliktid ja arusaamatused. Selleks, et asju parandada, peaksid võtma endale aega järele mõtlemiseks ja aru saamiseks, mis on need käivitajad, mis tekitavad sinus või partneris pingelisi emotsioone, mis ei lase asju rahulikult lahendada, vaid tekitavad tunnete tormi. Praegu on paljud teemad, mis esile kerkivad ajendatud just sellest, et ego tõstab pead ning kiputakse võtma asju liiga isiklikult.

Töö- ja rahaasjad liiguvad hästi edasi, kui panustad neisse piisavalt oma aega ja energiat. Kui suudad keskenduda ühele asjale korraga ning oma fookuse õigesse kohta sättida, siis saavutad suurepäraseid tulemusi. Praegu võib olla oht selles, et paljud asjad nõuavad sinu tähelepanu ning ka väljaminekuid kipub olema rohkelt. Siin ongi peatumise koht, kus tuleb teha tarku ja kindlaid valikuid. Mõne koha pealt tuleb lihtsalt süda kõvaks teha, et teadlikult püsida reaalsuse piires.

Tervise osas tasub olla hoolikas ja tähelepanelik, sest on oht üle pingutada. Kuula oma keha ja märka tema vajadusi. Joo piisavalt vedelikku ja puhka. Maga piisavalt ning naudi päikest mõõdukalt. Kohtle end leebelt ja armastusega, hoidu stressist. Kui sulle tundub, et sa ei jaksa kõike teha, mida sooviksid või et sind ei jätku igale poole, kus enda arust peaksid olema, siis katsu korra aeg maha võtta ja märgata, mis sulle täpselt nende tunnete ja situatsioonide juures pinget tekitab. Ehk on sul endal omale liiga kõrged ootused pandud või soovid kellegi teise normidele vastata? Kõige olulisem on hetkel see, et oskaksid ja julgeksid nautida lihtsalt puhkamist täpselt sellises vormis, mis sulle kõige paremini sobib.

NÄDALA ÜLEVAADE 5.07 – 11.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Käes on aeg küpsemiseks, kasvamiseks ja arenemiseks. Sa omandad uusi kogemusi, mis tulevad sulle elus kasuks ja viivad sind inimesena uuele tasandile. Sinus peitub suur tegutsemisjõud, mida õigesti kasutades suudad ellu viia ka kõige hulljulgemaid plaane.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Sinu ellu jõuavad nüüd muutused. Protsessid on käimas ning tunnetad juba iga keharakuga, kuidas sinu elu uueneb. Nüüd on ka võimalus armumiseks ja vanadest mustritest väljaastumiseks. Praegu ei tasu olla jäik, vaid tuleks liikuda eluga kaasa ning lubada endal vastu võtta, kogeda ja avastada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sinu elus on saabunud faas, kus soovid elu nautida ning kogeda mõnusat äraolemist. Ees on ootamas põnevat seltskondlikku läbikäimist ja sündmusi, mis toovad sulle rõõmu ja rahulolu. Oled praegu väga avatud ka uutele huvitavatele ideedele ning võid hakata tegema nii eraelulisi kui tööalaseid plaane.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sa ei annaks järgi kiusatustele, sest sind võib hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on aga petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Juulikuu energiad: vali enda jaoks alati parim reaalsus!

Mitte keegi ei pea sulle õnne andma, sina ise oled oma õnne sepp ja allikas

Seotud