NÄDALA TAROSKOOP | On aeg pöörata oma fookus sissepoole ning tegeleda oma meele ja vaimuga

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 30. juuli – 5. august

Nädala energiaid esindavad mõõkade üheksa ja müntide kuus. Tunned end nüüd pisut melanhoolsena ja kipud üleliia muretsema. Proovid kontollida teemasid, tundeid ja inimeste käitumist, mis pole tegelikult sinu kontrolli all. Ära vaeva oma pead sellega, et üritad elada kellegi teise elu või kellegi teise eest midagi ära teha. Sinu võimuses on vajadusel pakkuda oma abikätt, kuid see on ka kõik. Katsu oma fookus pöörata sissepoole ja tegele sellega, et sa suudaksid leida enda seest harmoonia ja rahulolu. Nii saad sa ka maailma paremaks muuta. Vaata avatud pilguga ringi ja sa näed, et elu pakub sulle huvitavaid võimalusi, kuidas saad tunda, kogeda, elada ja armastada. Kui sa ei saa kohe seda, mida oled soovinud, siis ära kurvasta, ehk on sulle mõeldud hoopis mõni teine tee, mis sobib sulle lõppkokkuvõttes palju paremini.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Sind on ees ootamas head uudised, mis toovad sära silmadesse ja rõõmu südamesse. On tõenäoline, et saad mõne põneva pakkumise või tutvud mõne huvitava inimesega, kes on romantilise hingelaadiga. Hea nädal saab olema kõigil neil, kes puutuvad kokku loominguga, kuna nüüd jagub nii inspiratsiooni kui motivatsiooni. Ka armuelu peaks sel nädalal laitmatult sujuma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide neli. Sinu jaoks on käes aeg, kus tasub oma elus avatud silmadega ringi vaadata ning aru saada, kas sa ehk hoiad kramplikult kinni millestki, mis on tegelikult sinu jaoks oma aja ära elanud. Lase minna sellel, mida sa ei vaja, sest vaid nii saad sa tekitada ruumi millegi uue jaoks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Sinu ellu on nüüd tulemas midagi uut. See võib sinu jaoks esmapilgul mõjuda isegi pisut hirmutavalt, kuid pead usaldama elu ning hoolimata kõigest uuele rajale asuma. Sinu analüüsivõime ja mõtteselgus on praegu haripunktis, seega kui oma elule hästi realistlikult otsa vaatad, näed ka ära, kus sa hetkel omadega seisad ning mida pead tegema, et oma unistuste poole liikuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on täht. Nüüd tasub sul oma elus kokkuvõtteid teha, et endale meenutada, mille üle saad tänasel päeval tänulik olla. Sinu elus on palju sellist, mis teeb sind õnnelikuks ning pakub rõõmu ja rahulolu. Nüüd asetab elu sinu ette lausa kandikul võimalused, et saaksid oma elus teha vajalikud ümberkorraldused, et loobuda sellest, mis on sind tagasi hoidnud täiel rinnal elamisest. Hoia oma siht silme ees ja liigu oma unistuste suunas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu enesekindlus ja eneseusaldus on nüüd haripunktis, seega tasub sul tegutseda ja aktiivselt oma plaanide elluviimisega tegeleda. Sul on suurepärased võimalused saavutada tööalast edu ning hästi läheb ka kõik see, mis on seotud liikumise ja reisimisega. Kasuta praegust energiat ja teotahet oma ideede elluviimiseks ja unistuste täitmiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Nüüd tasub sul asju võtta pigem mõistuse kui emotsioonide tasandil. Kasuta oma loogikat ning praktilist meelt, nii jõuad parimate lõpptulemusteni. Südamehääle kuulamine on küll hea aga seda ei tasu segi ajada sellega, kui soovid lihtsalt pea liiva alla peita ja illusioone silme ees kanda. Vaata endasse ja astu need sammud, mis on tõesti praktilised ja vajalikud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kaarik. Sul on olemas ambitsioonid ja pühendumus, et oma eesmärkideni jõuda. Nüüd rakendad kõik oma oskused ja teadmised selle vankri ette, mis viib sind oma unistustele lähemale. Ära unusta, et selleks, et olla tõeliselt edukas, vajad sa nii oma mõistuse häält kui ka südame juhatust. Ainult tasakaalustatud elu viib tõelise õnneni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tunned end nüüd energiliselt ja teotahteliselt. Viljakas energia, mida sauade kuninganna esindab, annab oma positiivse tõuke nii sinu töö- ja rahaasjadele kui ka suhetele. Olulist rolli võib sel nädalal sinu elus mängida ka keegi tule-energiast kantud naisterahvas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Tõotab tulla suurepärane periood raha- ja tööasju silmas pidades. Suudad endale püstitatud eesmärke täita ning leida lihtsalt energiat ja motivatsiooni, et tegutseda ja toimetada nii kodus kui kodust väljaspool. Ka peresuhted peaksid nüüd suurepäraselt sujuma ning armuasjadel ei tohiks olla ees ühtki takistust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Tunned nüüd, et sinu töö hakkab vilja kandma. Kõik valdkonnad, olgu need seotud suhete, töö või hoopis tervisega, kõik need, millesse oled oma aega, mõttejõudu ja energiat panustanud, hakkavad nüüd oma vilju kandma. Praegu on mõistlik oma toimetamiste käiku pisut aeglustada, et teha kokkuvõtteid, nautida oma töö vilju ja panna vajadusel paika uued sihid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Nüüd on sinu elus esiplaanil teemad, mis on seotud armastuse ja tunnetega. Oluline on alustada enese armastamisest ja väärtustamisest. Siis suudad ka teisi vääriliselt kohelda ja neile oma aega, sõprust, soojust ja hellust jagada. Ka romantiliste suhete osas ootab sind ees hea aeg, kus esiplaanil on romantika ja unistused.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd saavad sinu jaoks oluliseks usaldusega seotud küsimused. Pead järgi mõtlema, kas need olukorrad, inimesed ja teemad, mis sinu elus hetkel on, on ikka sellised nagu sulle näib. Kui mõistad, et oled elanud mõne asja suhtes illusioonides, siis tasub sul see heaga minna lasta. Siis kui mõned uksed sinu elus sulguvad, tasub avatud silmadega ringi vaadata, sest sind juhitakse millegi sellise poole, mis on sinu jaoks hoopis õigem ja parem.

Loe lisaks:

Täida kõik oma soovid maagilise väe abil

Vanarahva tarkused: maagilised rituaalid soolaga

Maagilised nõuanded, kuidas raha ja rikkust ligi meelitada

Suhtemaagia: kuidas tõmmata oma ellu õige partner?

Seotud