NÄDALA TAROSKOOP | On aeg muuta oma käitumismustrit ja avada süda suurele armastusele

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.08 – 3.09

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide viis ja karikate äss. Sa võid tunda, et sinu elus puudub üks või teine asi, mis on õnneks vajalik. Sa võid igatseda oma hingesugulase järgi. Sinu suhtes võivad ette tulla komistuskivid. Need kõik on aga vaid üks osa sinu elust, suhetest ja armastusest. Ära toida oma puudusteadvust, vaid õpi sellest üle saama. Õpi märkama head, õpi ära tundma armastust. Kui sa avad oma silmad, siis näed, et elu ulatab sulle armastuse kingituse. Praegu on hea aeg selleks, et muuta oma suhtemustrit ja avada oma süda suurele armastusele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kümme. See nädal saab sinu jaoks olema väga heade vibratsioonidega, eelkõige saad nautida õnne, mis on seotud pere, laste ja lähedastega. Ühised ettevõtmised sõpradega pakuvad sulle rõõmu ja naudingut ning tutvud sealjuures ka uute põnevate inimestega. Kuna esiplaanil on pereväärtused ja head suhted, siis naudid eelkõige stabiilsust ja rahulikke idüllilisi aegu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Nüüd pead kohanema uute tingimustega, võtma vastu väljakutseid ja olema valmis mugavustsoonist välja liikuma. Mida avatum ja paindlikum sa ise oled, seda lihtsamini suudad ka uutes oludes kohaneda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd on sinu jaoks kätte jõudnud aeg, kus illusioonid purunevad ning sind tuuakse maa peale tagasi. Ära võta seda kui maailma lõppu. Kasuta seda kui õppetundi, mis on vajalik selleks, et tulevikus olla targem ning vältida analoogsete vigade kordumist. Vahel on vaja olla enda vastu üdini aus, ka siis kui see veidi haiget teeb.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi. Saad tunda rõõmu eduka ja produktiivse aja üle.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Sinu rahu löövad kõikuma ootamatud sündmused või olukorrad, mis tekitavad sinus tugevaid emotsioone. Need võivad kõigutada sinu veendumusi alustaladeni ning võid muuta oma arvamusi või suhtumist millessegi täielikult. Vaata muutustele avatud pilga ja võta seda kui vabastavat kogemust, mis on sulle õppetunniks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Jätad nüüd raske südamega hüvasti millegagi, mis pakkus sulle mõnda aega rõõmu ja rahulolu. Sa ei peaks kurvastama, kuna asud teele uute ja põnevate sündmuste suunas. Mõtle pigem olnule tänutunde ja rõõmuga, see annab sulle hoopis parema stardipositsiooni tuleviku osas.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Toataimede feng shui | Kuidas luua kodus head energiat?

Maagiline aeg | Täna toimub Kuu loomine Lõvi märgis ja päikesevarjutus

Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

Lugeja kiri | Lahkunud austaja saadab sõnumeid teispoolsusest

Seotud