NÄDALA TAROSKOOP | On aeg mõtteid koguda, patareisid laadida ja ammutada inspiratsiooni

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 7.5.2018 – 13.5.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kuningas ja müntide üheksa. Käes on aeg selleks, et vaadata enda ümber ja hinnata seda, mida sa oled saavutanud ja mis sul olemas on. Praegu on hea aeg kokkuvõtete tegemiseks, mõtete ja inspiratsiooni kogumiseks ning ka plaanide tegemiseks edaspidiseks. Aktiivse tegutsemisega tasuks pisut oodata, mõistlikum on lasta kõigel veidi settida ja rahuneda. See annab sulle parema ülevaate, kus sa hetkel seisad ja kuhu peaksid edasi liikuma hakkama. Sel nädalal võiksid veeta aega pere ja sõprade seltsis, nautida kodust idülli ja elu lihtsaid rõõme.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis endast kõik andma, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu ja mängurõõm. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida. Igal juhul on sinu motivatsioon kõrgel, seda tuleb vaid ära kasutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Nüüd on uksed sinu jaoks avatud, kasuta seda võimalust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu reaalsustaju on nüüd suurenenud ning sa ei lase end hetkel niivõrd tunnetest või hetkeemotsioonidest juhtida, vaid lähened asjadele väga praktilisest küljest. Oled praegu väga täpne ning järgid teadlikult kõiki ettekirjutusi, et omadega ladusalt toime tulla. Selline sihipärane ja teadlik tegutsemine viib sind praegu ka kõige paremini edasi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat ja inspiratsioonist tulvil aega. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad praegust perioodi eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Maikuu energiad | On aeg kasutada oma võimeid, vaba tahet ja loomisväge iseenda, inimkonna ja oma planeedi kõrgeimaks hüvanguks

India astroloogia | Planeetide liikumised maikuus ja nende mõjud

Sodiaagimärgid ja neile vastavad peainglid

Seotud