NÄDALA TAROSKOOP | On aeg kuulata oma intuitsiooni!

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 23.-29. märts

Nädalat iseloomustavad ülempreestrinna ja karikate kaks. Kätte on jõudnud aeg, kus tuleb eelkõige usaldada oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Ära lase välistel teguritel oma elu liigselt segi lüüa, vaid leia võimalus säilitada sisemine rahu ja tasakaal. Isegi kui see tundub hetkeolusid arvestades kohati väga keeruline, astu samme, mis võimaldavad sul tunda end hoituna, rahulikuna ja armastatuna. Praegu on oluline, et inimesed leiaksid võimalus üksteisele toetuse avaldamiseks. See ei pea toimuma füüsilise kohalolu näol, sobib ka telefon, kiri, e-mail. Anna enda jaoks olulistele inimestele teada, et sa oled nende jaoks olemas. Just eraldatus ja üksindus on need, mis tekitavad hirmu, teadmatust ja muret.

Suhete osas on ees ootamas silmiavav periood. Inimesed näevad oma kaaslaste tõelist palet. See võib nii lähendada kui ka avada hoopis silmad sellele, mida on välditud. Paljud tunnevad suuremat soovi jagada hellust, avada oma hinge ja kogeda ühiseid hetki. Praegune aeg tõstab pinnale inimeste tõelised tunded. Soovitakse olla koos nendega, kes on hingele kallid. Kui seda füüsiliselt ei saa, siis tuleb leida muud võimalused, kuidas näidata üksteisele välja oma armastavaid tundeid.

Töö- ja rahaasjade osas ei tasu praegu võtta vastu tähtsaid otsuseid, kuna kõik ei ole nii nagu näib. Palju on ebaselge, asjad on muutumises ja uued faktid alles ilmnevad.

Tervise osas tasuks lisaks meelerahu hoidmisega tegelemisele vaadata üle ka oma toitumine ja liikumine. Praegune rahutu aeg nõuab palju sisemist jõudu, et säilitada rahulik ja normaalne elurütm. Luba endale piisavalt und, värsket õhku, sooja toitu ja ka kehalist liikumist. Hoia end tegevuses, sest just see aitab viia mõtte praeguselt viiruseteemalt ja hoida pea selge.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku saatan. Praegu tunned end kammitsetuna ning sinu vabadus on nii mõneski mõttes piiratud. Pead leidma võimaluse, kuidas enda jaoks valulikud teemad selgeks mõelda, et end taas kindlamini tunda. Praegu tasub ka oma rahaasjade haldamise osas hoolikas olla ning teha plaane tuleviku tarvis.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või muutmine. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind ootavad ees positiivsed üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu peaksid tegelema oma elu majanduslikku poolt puudutavate küsimustega. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Sind ootab ees midagi toredat ja südantsoojendavat. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on käes ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Pane tähele, mis sinu ümber toimub!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Saturni jõudmine Veevalaja märki toob esiplaanile koostöö ja vajaduse areneda

Astroloog selgitab: praegune viiruseperiood – täitunud ennustus?

Seotud