NÄDALA TAROSKOOP | On aeg, kus koged oma hinge tõelisi tundeid

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädalat iseloomustavad mõõkade üheksa ja ülempreestrinna. Käes on aeg, kus tuleks pöörata suurt tähelepanu oma tunnetele, mõtetele, hirmudele ja unistustele. Just nüüd kipuvad inimesed tavalisest enam oma hinge tegelikke tundeid kogema, mis teeb ühelt poolt lihtsamaks oma tõeliste eesmärkideni jõudmise, teisalt aga toob päevakorda kõik hirmud ja takistused, mis ei lase sujuvalt elul edeneda.

Kuna praegu on inimesed tundlikumad, siis on oluline just suhete ja suhtlemise puhul jälgida, et ei lasta end kaasa tõmmata alateadlike hirmude mustri jõul. Samuti ei maksa liigselt asju üle mõelda ega teha ennatlikke järeldusi. Ära mine kaasa negatiivsuse ja hirmudega. Mida vähem sa intriigide, tagarääkimise või halvustamisega kaasa lähed, seda enam saad keskenduda sellele, et lood endale positiivset ja armastavat ümbrust.

Armastuse osas on aeg, kus tavalisest enam on aktiveerunud just seksuaalne pool. Elus on rohkem tundeid, kirge ja füüsilist tõmmet. Esile tõuseb ka negatiivsem pool ehk siis võib olla tavalisest rohkem armukadedust. Sellega tuleks kindlasti tegeleda, mitte seda lihtsalt alla suruda. Allasurutud tunded ei kao, vaid tekitavad pingeid ning kerkivad aina suurema ja suurema jõuga taas üles.

Tööalaselt pead nüüd võtma omaks mõtteviisi, et sa ei saa kõike kontrollida. Alati jäävad olemas olema teemad, mis sulle ei sobi või ei meeldi, kuid mille osas sul puudub võimalus midagi muuta. Ainus, mida saad muuta, on oma meelestatus. Keskendu neile asjadele, milles oled hea. Kui tunned, et vajad millegi osas abi, siis küsi seda julgesti. Sul on toetajaid ja abilisi rohkem kui arvad. Sel nädalal võib sind töö- või rahaasju silmas pidades oodata ees ka üks positiivne üllatus, mis tuleb sealt, kust sa seda oodata ei oskagi.

Tervise osas võiks nüüd tegeleda meditatsiooni, hingamise ja selliste vaimsete praktikatega, mis aitavad rahuneda ja saada iseendast teadlikumaks. Suurepäraselt sobivad ka lihtsad mõtisklushetked ja jalutuskäigud loodusesse. Tähelepanelik tuleks olla sellega, mida süüakse ja juuakse. Igasuguseid liialdusi tuleks vältida. Pigem tasub oma keha kuulata ning anda endale mõõdukalt seda, mida hing ja keha ihkavad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Soovid nüüd oma mineviku selja taha jätta, sest see on sulle põhjustanud piisavalt meelehärmi. Selleks, et edasi liikuda, pead tegema otsustavaid samme ja olema julge. Kui sa kardad riskida, siis ei muutu midagi ning need samad probleemid, mille käes oled vaevelnud, kerkivad mõne aja möödudes taas esile.
Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled käsist-jalust seotud ja justkui piiravais kammitsais, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid ja lahkhelid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Nüüd on sind ees ootamas uudis, mis muudab sinu tulevikus üht-teist. Sa oled end tagant sundinud ja püüdnud olla parim, sinu jaoks on oluline, et saaksid tunda oma saavutuste üle pidevalt rahulolu ja et asjad oleksid sinu kindla kontrolli all. Selleks, et mitte ise oma elu liiga pingeliseks ja stressirohkeks elada, püüa võtta pisut vabamalt ja usalda rohkem elu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: VEEBRUARI ENERGIAD: hea aeg, et alustada uusi suhteid ja muuta elustiili

Veebruarikuu numeroloogiliselt erilised päevad: 2.02.2020 ja 20.02.2020

Viktoria Raidos: Maagilised võimed on kingitus, aga ka tohutu proovikivi

Seotud