NÄDALA TAROSKOOP | On aeg keskenduda armastusele ja suhetele

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 11.12-17.12

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad keisrinna ja karikate kümme. Nüüd on hea aeg selleks, et tegeleda rahu, harmoonia ja armastuse leidmise, loomise ja taastamisega. Meie kõigi elus on väga tähtsal kohal suhted ja suhtlemine ning nüüd tunned sa tugevamini kui kunagi varem, et pead tegelema tasakaalu leidmisega. Soovi korral saad praegu parandada nii oma südameasjadega seotud suhet kui ka pere, sõprade ja töökaaslastega läbisaamist. Kõik hea areneb viljakalt ja pakub sulle võimalust hoolitseda enda ja oma lähedaste eest. Saad leida emotsionaalse rahulolu ja tuua teadlikult oma ellu rohkem armastust.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade rüütel. Nüüd oled valmis tegutsemiseks ja põnevateks seiklusteks. Sul on energiat ja tugevat tahet, mille abil suudad pea igast mäest üle minna. Kasuta oma väge oskuslikult, sest suur võim paneb sulle peale ka suure vastutuse. Tegutse targalt ja juhindu armastusest, hoolimisest ning soovist õppida ja areneda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu jaoks on äärmiselt oluline stabiilsus, kindlustunne ja rahu. Seda nii elu materiaalsetes- kui ka südameasjades. Seetõttu kipud vahel liigselt klammerduma ja olukordi üle hindama. Sinu õppetunniks on lahti laskmine, andestamine ja avatus. Kõik see, mis on sulle määratud ja mis peab sinuga jääma, jääb sinuga nagunii. Ära muretse liigselt nende asjade pärast, mida sa nagunii kontrollida ei saa.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis. Praegu tasub olla hoolikas ja keskenduda ka nö pisiasjadele. Hiljem näed, et need kujunevad olulisemaks kui algul arvasid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et paneksid tähele oma tundeid. Võibolla oled end petnud ja teadlikult mingeid mõtteid või emotsioone maha surunud. Sellisel viisil ei jõua sa kaugele, mingil hetkel kerkivad need teemad sinu elus veelgi jõulisemalt üles. Seega, ole enda vastu aus ja järgi oma südame juhatust.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll ning vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Loe lisaks: Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud