NÄDALA TAROSKOOP | On aeg, et ületada oma hirmud!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.1 – 3.2

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade kuus ja mõõdukus. Sul on eeldused ja võimalused saavutada edu, kuid kõige selle aluseks on üks oluline asi – sinu meeleseisund peab olema õige. Nüüd on aeg tegeleda oma hirmudega. Kõigil, ka kõige tugevamatel, säravamatel ja enesekindlamatel on omad mured ja hirmud, mis võivad saada takistuseks, kui nendega ei tegeleta. Praegused energiad soosivad seda, et tegeled oma alateadvuse ja minevikuga, et iseenda sisemaailma rohkem lahti arutada. Juba ainuüksi selle teadvustamine, mis sind takistab, on samm selgema meele ja kindlama enesetunde suunas. Pane oma eesmärgid paika ning kui vaja, räägi mõne lähedasega ja asu tegutsema selles suunas, et vabastada end neist takistustest, mis sind ikka veel selles mustris hoiavad, mis on juba nii vana ja oma aja ära elanud, kuid millest sa ikka veel ei ole suutnud välja murda. Võta endale aega, et tegeleda oma hinge ja meelega. Sinu mured ei ole tekkinud üleöö ja samuti ei saa neist vabaneda üleöö. Siinkohal aitab see, kui armastad ja hindad enda sellisena nagu sa oled, koos kõikide positiivsete ja negatiivsete külgedega. Ainult nii saad sa edasi liikuda, kui oled iseendaga sõbralikes suhetes. Praegu on õige aeg ka selleks, et leppida ära ning siluda suhteid, mis on mingil põhjusel pingestunud. Katsu vältida tegutsemist esimese emotsiooni najal – kui vaja, loe kasvõi mõttes kümneni, enne kui reageerid. Rahulik meel toob sulle paremad suhted ja kergema enesetunde.

Põnevat nädalat!

Loe, mida on sinu tähemärgil oodata alanud nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit pingelised teemad, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina ikka ja jälle korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta. See ei ole lihtne aga pikas plaanis on see sulle vägagi kasulik.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab müntide seitse. Nüüd on käes periood, kus pead pisut aja maha võtma ning tegema reaalsuskontrolli. Sa oled õigel teel ja sinu tegemised liiguvad ülesmäge, kuid hetkel võib ette tulla mõningane seisak. Ära satu paanikasse! Kasuta praegust nädalat, et tõmmata hinge, teha kokkuvõtteid või plaane tulevikuks. Ära kiirusta midagi tagant, sest nii rikuksid vaid asjade loomulikke arenguprotsesse.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Nüüd tunned, et oled tõeliselt õnnega koos, kui sind ümbritsevad head sõbrad, toetavad töökaaslased, lapsed, pere või sugulased. Naudid suhtlemist, seltskondlikke üritusi, kodust idülli ja harmoonilist armusuhet. Ühised ettevõtmised pakuvad rõõmu ja naudingut. Hea aeg on ka uute tutvuste sõlmimiseks ja võimalik on ka armumine.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade viis. Tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõtetult sinu aega ja energiat. Võid puutuda kokku konkurendiga, kes soovib ohustada sinu kindlustunnet. See võib juhtuda nii tööga seotud asjades, kui ka armusuhetes. Nüüd on oluline, et suudaksid säilitada eneseusu, sest sel juhul ei ohusta sind miski. Kui oled endas kindel ning annad alati oma parima, siis ei suuda ükski konkurent sulle kahju teha.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Sinu ees on valikud ja võimalused, kuid sa oled otsustamise osas veidi segaduses. Anna endale aega ja vaata rahulikult kõik pluss- ja miinuspooled üle. Ära lase end eksitada ebaolulistest detailidest või ühiskonna ootustest. Sinu valikud kujundavad sinu elu, seega pead olema hoolikas ning tegema oma otsused nii nagu sinu süda sulle soovitab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Selles aitab sind ka universum, saates sulle praegu olulisi märke. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstiliste teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. See toob sinu ellu ka uusi algusi. Praegu on hea aeg vabaneda kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Soovi korral võid teha suuri muutusi nii oma elukorralduses, tööelus kui ka terviseharjumustes.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga. Oled üleüldiselt oma tuleviku suhtes optimistlik ja lootusrikas.

Loe lisaks: Šamaan Anu Pahka neli nõianippi lõõgastumiseks ja energia taastamiseks

5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?

8 lihtsat õppetundi, kuidas oma elu tõeliselt maagiliseks muuta

Seotud