NÄDALA TAROSKOOP | On aeg ennast usaldada ja alustada puhtalt lehelt!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 11.2 -17.2

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide neli ja mõõkade kuus. Universum toob sinuni võimalusi ja valikuid, mida kasutades saad soovi korral oma elu muuta ning kasvada ja areneda hingeliselt. Sulle näidatakse nüüd väga selgelt kätte need teemad, mille osas peaksid oma suhtumist ja arvamusi muutma. On aeg anda vabaks need asjad, mille külge oled teadlikult või alateadlikult klammerdunud, kuna arvad, et need toovad sulle ihaldatud turvalisuse ja kindlustunde. Tegelikkused teed aga vanadest ja oma aja ära elanud teemadest kinni hoides iseendale karuteene. Muutused võivad tuua kaasa unest üles raputamise, kuid see on ainus viis, kuidas õpid ennast ja maailma paremini tundma. Kui kulged päevast päeva oma mugavustsoonis, olles sisemiselt siiski rahulolematu, siis jõuad sa päeva lõpuks lihtsalt tupikusse. Elada siin ja selles maailmas saab vaid üks kord. Ärka üles, tee oma silmad lahti ja asu iseenda eest võitlema. Sinu enda käes on vastusus sinu elu eest ja selle eest, kas oled sellega rahul. Luba oma ellu muutusi, luba endal kogeda tõelisi ja sügavaid tundeid, luba endale muutusi, mis viivad sind sellele teele, millest oled alati unistanud. Praegune nädal on just suurepärane aeg selleks, et avada oma silmad ja vaadata enda ümber realistlikult ringi. Elu ei ole mõeldud selleks, et sa selle kuidagi ära kannataks. Elu on mõeldud õppimiseks, kogemiseks ja arenguks. Leia enda jaoks võimalus tõusta uuele tasandile.

Põnevat nädalat!

Vaata, mida ennustavad taro kaardid sulle alanud nädalaks!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Nädala märksõnadeks on sinu jaoks “siirus” ja “ausus”. Alustuseks pead üle vaatama, et sa enesepettusega ei tegeleks ning enda jaoks asju paremaks ei mõtleks, kui need on. Katsu hoida jalad maas ja pea selge. Samuti võid praegu kokku puutuda ebaausate kavatsustega inimestega – seega hoia silmad lahti.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate viis. Nüüd võid kergesti kaotada oma motivatsiooni ja sattuda masendusse. Kipud olema tundlikum kui tavaliselt ja liigselt tähelepanu pöörama sellele, millega sa rahul ei ole. On hea, et annad endale aru oma hetkeolukorrast, kuid realist ja pessimist olemisel on suur vahe.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sind on ees ootamas suurepärane nädal. Sinu majanduslik olukord peaks paranema või vähemalt saabuvad nüüd märgid, mis annavad sulle aimu, et asjad on liikumas sulle soovitud suunas. Sa ei ole oma muredega üksi ja see on kõige olulisem. Sinu ümber on toetavad inimesed ja head sõbrad, kes aitavad sind alati raskustest välja.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on tugevus. On aeg tegeleda oma mõttemaailma korrastamisega. Sinu ülesandeks on õppida keskenduma sellele, mida sa tahad. Mitte sellele, mida sa ei taha. Kuigi see võib tunduda esmapilgul üsna üks ja seesama, siis tegelikult see nii ei ole. Kui soovid külgetümbeseaduse enda kasuks tööle panna, siis tuleb oma soove universumile õigesti edastada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Sa võid tunda end ärevalt, rahutult või rahulolematult. Aga just nüüd pead varuma veel õige pisut kannatust. Asjad on juba liikumas ja arenemas sinu jaoks positiivses suunas. Ära kiirusta midagi takka, rahusta oma meel ja oota õiget aega. Iga asi saabub just siis kui peab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus – hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd tuleb sul tegeleda sellega, et hoida oma elu erinevad valdkonnad tasakaalus. Vaata, kas sa oled ehk teiste või iseenda suhtes liiga karm või kriitiline? Või hoopis vastupidi, kipud ühtedele lubama kõike ja teistele mitte midagi. Tegeled eluliste õigluse teemadega. Võid kokku puutuda ka karmaga seotud teemadega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sind ootab ees hea aeg, kus saad elu muretutest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Loe lisaks: Mai-Agate Väljataga: juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri!

Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!

Feng shui ja peeglid – kas, kus ja kuidas kasutada?

Seotud