NÄDALA TAROSKOOP | On aeg enda sisse vaadata ja leida oma tõeline südame rada

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 4.6. – 10.6.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad erak ja sauade rüütel. Nüüd on aeg teha väike paus oravrattas sagimisest ja pisut endasse vaadata. Vaata uue pilguga üle oma eesmärgid ja kontrolli, kas vahendid, mida kasutad sihtmärgini jõudmiseks, on ikka parimad. Praegune sisevaatluse aeg on hea pinnas selleks, et edasi liikuda ja anda tõuge oma vaimsele kasvamisele. Sul on piisavalt jõudu, energiat ja pealehakkamist ning kui leiad oma tõelise sihi ja hinge tee, siis ootavad sind peagi ees erakordsed sündmused ja “kokkusattumused”, mis lasevad sul kokku puutuda elu müstilise ja imelise poolega.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Sa oled oma kõrvad ja silmad sulgenud, sest ei taha midagi olulist endale teadvustada. See, et surud alla mingid teemad või lihtsalt ignoreerid nende olemasolu, ei tee neid kahjuks olematuks. Kui tahad tõsiselt vanade probleemide juurest edasi liikuda, siis esimese asjana pead endale reaalset olukorda tunnistama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade paaž. Nüüd on hea aeg alustada oma elus muutuste tegemisega. Need teemad, mis on sulle rahulolematust põhjustanud, on nüüd taas aktiveerunud ja seega on parim, mida teha saad, võtta oma elu juhtimine enda kätesse. Sa oled optimistlik ja sul on palju energiat, mille saad rakendada oma elu muutmisele. Ära karda vajadusel ka oma lähedastelt nõu küsida, sul on rohkem toetajaid, kui sa arvatagi oskad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on suurepärane aeg selleks, et ennast ja oma vajadusi paremini tundma õppida ja saada täiuslikumaks. Vaata endasse ja lase oma tunded valla. Saad teada, miks tunned kohati hirmu, miks mõni teema või inimene tundub nii ligitõmbav ja kust lähevad sinu piirid. Praegu saad palju oma hingelise arengu osas ära teha. Mida ausam sa iseenda suhtes oled, seda tõenäolisem on, et teed oma valikuid lähtudes oma südame tõelisest kutsest.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Sa tunnetad alateadlikult, et keegi soovib sinu positsiooni õõnestada ja sellega sind kahjustada. Ära lase sellel oma meeleolu ega enesetunnet rikkuda, sest isegi kui sinu ümber on konkurente või niisama kadedaid inimesi, nad ei suuda teha sulle midagi halba. Sa ju tead oma väärtust, seega säilita enesekindlus, anna oma parim ja sa jääd alati võitjaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tunnetad enda ümber pinget ja sellest tulenevalt võtad igaks juhuks sisse kaitseasendi. Kõige olulisem on sul jääda kindlaks oma uskumustele. Ei ole vaja oma veendumustest taganeda pelgalt sellepärast, et see aitaks ära hoida teistepoolse halvakspanu või pingelised suhted. Kui tunned, et oled teinud õige otsuse, siis vajadusel leiad endas jõu ka oma seisukohti kaitsta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Nüüd oled sattunud oma elus faasi, kus pead tegelema probleemide lahendamisega. Sinu elus on taas üles kerkinud teemad, mis on sulle juba minevikus muret valmistanud, kuid millele sa ei ole lahendust leidnud. Nüüd pead olema tugev ja leidma lahendusi, mis on kooskõlas sinu südamega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Loe lisaks: Õudusunenägude küüsis: mida tähendab sinu unes nähtud painaja?

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Hiromantia saladused: pöidla kuju näitab, kas suudad dieeti pidada

Tahad teada oma saatust? Käejooned paljastavad tuleviku saladusi!

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Seotud