NÄDALA TAROSKOOP | On aeg end koormaks muutunud minevikust lahti rebida

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 21.5. – 27.5.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade neli ja müntide kaks. Nüüd on hea aeg selleks, et tegeleda oma elus teemadega, mis pole lasknud sul edasi liikuda ja oma täit potentsiaali kasutada. Kui tunned, et minevikust pärit probleemid või emotsioonid hoiavad sind ikka veel enda võimuses, siis pead võtma endale aega, et nendega tegeleda. Ainult ausus ja asjadele otsa vaatamine, seda ka siis, kui tegelikkuses tunned hirmu, on see, mis toob lahenduse. Sinu elus on juba praegu olemas erinevad lahendused ja võimalused edasi liikumiseks ja muutusteks. Rahulik ja avatud meel on parim, mis need ära tunneb.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Puutud kokku teemadega, mis ei ole ükshaaval kogedes midagi väga ebameeldivat, ent ühe nädala peale kuhjatuna on siiski stressi tekitavad. Katsu säilitada rahu, ära lase enda kaasa tõmmata intriigidesse ega vaidlustesse. Mõtle enne kui midagi teravat ütled, sest konfliktid on kerged tekkima.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade seitse. Ole nüüd tähelepanelik, et sa ei laseks pettust ega ebaausust oma ellu. Siin all tuleb ka enesepettuse osas silmad lahti hoida. Tihti on see kõige hullem ja ometi nii lihtne juhtuma. Kui miski sind häirib, siis ära peida pead liiva alla, nii sa oma muredest lahti ei saa. Ole aus ja sirgjooneline, vaid nii jõuad sa rahuloluni.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Saad nautida rahulikku, stabiilset ja üllatustevaba perioodi, kus esiplaanil on head suhted ja helged emotsioonid. Sa hindad turvalisust ning ei kipu mugavustsoonist välja astuma ega midagi riskantset ette võtma. Praegu peaksid palju aega veetma sõprade, pere ja lähedastega, et olla koos ja tugevdada omavahelisi sidemeid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Lased valla oma lapseliku, mängulise ja loomingulise poole. Nüüd on aeg viia ellu oma unistusi ja salajasi südamesoove. On parim aeg selleks, et tegeleda kaunite kunstidega. Samuti on õhus rohkelt romantikat – sinu ellu saabub inimene, kes paneb su südame kiiremini lööma. Kas see jääb pelgalt põgusaks armuromaaniks, või kasvab sellest välja midagi enamat, jääb sinu otsustada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maailm. Tunned end suurepäraselt, kuna näed, et sinu tööd saadab edu ja tunnustus ning sinu plaanid realiseeruvad. Sa astud suure sammu edasi oma isiklikus ja tööalases arengus, kuna saad korraliku positiivsuse laengu ning suure portsu uut enesekindlust. Ära unusta endale peale rasket tööd lubada ka korralikku puhkust. Oled selle ära teeninud!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Kipud liigselt keskenduma sellele, mida sul ei ole või mis ei läinud nii nagu sa soovisid. Katsu leida üles see hea, mis sinu elus on ja lase sellel oma meelt rõõmustada. Elus on alati nii head kui halba ning on sinu enda valik, kummale sa oma fookuse suunad – seega, vali jääda optimistlikuks ja positiivseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on hea aeg alustada oma elus muutuste tegemisega. Need teemad, mis on sulle rahulolematust põhjustanud, on nüüd taas aktiveerunud ja seega on parim, mida teha saad, võtta oma elu juhtimine enda kätesse. Sa oled optimistlik ja sul on palju energiat, mille saad rakendada oma elu muutmisele. Ära karda vajadusel ka oma lähedastelt nõu küsida, sul on rohkem toetajaid, kui sa arvatagi oskad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Praegune materiaalne ja viljakas energia suunab sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sind õigelt teelt eksitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid. Ära selle kõige kõrval aga unusta ka oma emotsioone ja tundeid. Ürita leida endas harmooniline tasakaal maise ja vaimse vahel.

Loe lisaks: KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

Astroloogia ja tervis | Kuidas sodiaagimärkide abil oma keha tervendada?

VIDEO | Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” võitja Svami Darshi: me kõik tuleme siia maailma armastuse kogemuse järele – minu jaoks võrdub ema armastusega

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Seotud