NÄDALA TAROSKOOP | Ole valmis silmitsi seisma oma hirmude, kõhkluste ja alateadvusest pärit emotsioonidega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 22.-28. november

Nädala energiaid esindavad mõõkade kaheksa ja sauade viis. Nüüd on aeg lõpetada võitlused. Nii teiste kui iseendaga. Sulle võib tunduda, et kohtud aina uute raskustega, mida pead ületama ja see kurnab sind ning paneb mõtlema sellele, kas oled ikka õigel teel. Sa oled oodanud justkui kedagi või midagi, mis annaks sulle märku või päästaks sind su murede käest. Tegelikult võiksid sa lõpetada otsimise ja vaadata iseendasse, sest kõik vastused on juba sul olemas. Võibolla sa küll ei mõista veel kõike, kuid ometi on sinus olemas alateadlik teadmine, kas asjad on õigesti või ei. Võta kokku kogu julgus ja kuula ennast. Lase rääkida ka nendel tunnetel, mis on end sügavale alateadvusse peitnud. Paljud sinu valikud, hirmud ja otsimised on just neist minevikust pärit emotsioonidest või sündmustest mõjutatud. Luba kõik need tunded välja ja sa hakkad nägema, mis on sinu valikute tagamaad. Nii saad ka teada, kas sa oled teel, mis on valitud armastusest või hoopis millestki muust.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa kipud hetkel kõike väga isiklikult võtma ja iga ebakõla, mis sind hetkel puudutab, tundub katastroofina. See on aga ainult jäämäe veepealne osa. Mõtle järele, mida sa tegelikult tunned ja millega sa oma elus päriselt rahul ei ole. Mis on see üks lahendamata küsimus, mis oma olemasoluga kerkib ikka ja jälle sinu elus üles.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiaid iseloomustab karikate äss. Nüüd on sinu jaoks esiplaanil armastuse teema. Kui oled tundnud, et sinu elus on romantikat vähe, siis sel nädalal ootab sind ees midagi sellist, mis paneb sinu südame taas helisema. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul saad nüüd oma armuasjade kohapealt tõelist ja siirast rõõmu tunda. Ära unusta ka iseennast poputada, sest just sa ise tead oma soove ja vajadusi kõige paremini.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning mis kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta. Kui aga ignoreerid ja loodad, et asjad iseenesest lahenevad, siis pead olema üsna pea valmis samade küsimustega silmitsi seisma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on keisrinna. Sinu jaoks on kätte jõudnud väga viljakas aeg, eriti just praktiliste ettevõtmiste osas. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad seda aega eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala energiaid iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd on esiplaanil pere, kodu ja kõige kallimatega seotud teemad. Tunned rõõmu suhtlemisest ja ühistest koos veedetud hetkedest. Hea aeg on ka armunutele, sest nüüd arenevad suhted jõudsalt ning omavaheline lähedus ja õnetunne suurenevad. Võimalik on ühise kodu või perelisa planeerimine.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Kohtad oma teel uusi võimalusi, kogemusi ja väliseid impulsse, mis muudavad su vaatenurki. Igal juhul saavad need impulsid olema värskendavad ja avardavad ning aitavad mõista sinu jaoks seni arusaamatuna püsinud olukordi ja seoseid. Oled praegu oma teravale mõistusele toetav ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest ning keerulistes situatsioonides.

Loe lisaks: 4 lihtsat viisi, kuidas lõpetada ülemõtlemine ja leida hingerahu

Kuidas võita toksilist inimest?

Muutes oma sagedust, muudad maailma enda ümber

Gunnar Aarma kümme tarkusetera hea energiaga kodu loomiseks

Kaheksa feng shui nippi, mis aitavad küllust ligi tõmmata

Seotud