NÄDALA TAROSKOOP | Ole valmis kohtumiseks, mis pakub mõtteainet ja laseb sisemiselt kasvada

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 4.11 – 10.11

Nädala kaartideks on sauade kuus ja karikate kolm. Saad kogeda edasiliikumist nii otseses kui kaudses tähenduses. On palju ringiliikumist, toimetamist, kohtumisi ja ka taaskohtumisi vanade sõprade-tuttavatega. Saad kuulda häid uudiseid, mis sinu hinge rõõmustavad. Kui sinu teel oli mõni takistus, siis nüüd suudad leida lahenduse ja eemaldada blokeeringud.

Südameasjade osas ootab sind sel nädal ees huvitav kogemus, mis pakub mõtteainet ja võimalust sisemiseks kasvamiseks. Samuti võib sinu teele sattuda mõni vana austaja, kelle ilmumine võib tekitada nii taaskohtumisrõõmu kui ka hoopis negatiivsete tunnete üleskerkimise. Kui oled suhtes, siis peaksid suutma nüüd olla rahulik ja tähelepanelik ka siis, kui mõni konflikt esile kerkib. Kui oled aga vallaline, siis tasub just vanade heade sõprade seltsi otsida, läbi kelle on võimalik tutvuda mõne uue ja huvitava inimesega.

Tööasjades peaksid pigem jätkama sama rada, sest üsna pea saad näha oma töö tulemusi. Sinu panus saab vääriliselt tasutud ning see tekitab rahulolutunnet. Kui oled soovinud leida uut töökohta, siis just praegu tasub hoida silmad-kõrvad lahti. Läbi isiklike suhete – sõprade, sugulaste või tuttavate, kuuled heast ja huvipakkuvast võimalusest, millest tasub kinni haarata.

Raha osas ei tohiks hetkel probleeme olla. Isegi kui tunned, et soovid suuremaid sissetulekuid, siis selle asemel, et kurta, proovi tänulikkust. Hinda seda, mis sul on ja usu, et universum kindlustab sulle kõik vajaliku. Mida enam sa usud, et sinu majanduslik olukord on hea, seda paremaks see läheb. Seda nimetatakse külgetõmbeseaduseks ja see tõesti toimib.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Kui kõik muud eluvaldkonnad nõuavad endale liiga palju tähelepanu ja iseenda tervise ja heaoluga tegelemine tundub sulle keeruline, siis tuleta endale meelde üht – kui ei ole tervist, siis ei saa ka muid elu väärtusi hinnata. Aseta iseennast ja oma heaolu esikohale. Võta iga päev aega, et endaga tegeleda. Mõtle, mida sa sööd, kui palju sa liigud ja kas sinu mõtted on positiivsed. Eriti hästi mõjub sulle praegu mõni reis või kasvõi pisike väljasõit. Kui muu ei ole võimalik, siis sõida kasvõi metsa või mereäärde, et nautida looduse tervendavat mõju.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Loe lisaks: Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Maivi lugu: lapse hing aitas rahahädast välja

Uuestisünd saab toimuda vaid siis, kui lahkunut surmajärgselt mäletatakse

Selgeltnägija Viktoria Raidos: kolm reeglit, mille vastu ei tohi suguvõsas eksida

Suguvõsa seadused: pere vägi kui nähtamatu tugi

Kõik saab alguse lapsepõlvest

Karma – sinu valikud kujundavad su elu

Seotud