NÄDALA TAROSKOOP | Ole enda vastu leebe ja leia aega mõtisklemiseks

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala võtavad kokku müntide kaheksa ja karikate kaheksa. Alanud periood ei saa olema kerge, see nõuab palju pingutamist, panustamist ja vajadusel ka enda kokkuvõtmist. On palju tööd, seda nii ametialases mõttes, kui ka inimese enese arengu ja suhete pinnal. See ei ole ilmtingimata halb aeg, kuid selleks peab end vaimselt ette valmistama.

Kui suudad end piisavalt motiveerida ja jätta kõrvale kõik häirivad tegurid, siis suudad sul nädalal palju saavutada. Kuna praegused õppetunnid ei ole kergete killast, siis tasuks endale meenutada, et lihtsalt käega löömine ja minema kõndimine ei too lahendusi. Just rasked situatsioonid on need, mis kõige rohkem kasvatavad ja mille enda jaoks ära lahendamine toob tõelise kergenduse ja oodatud muutused.

Südameasjade kohalt toob nädal kindlasti mõtteainet. Võid tunda, et elutempo on nii kiire, et pead armastuse teemadeks spetsiaalselt kõigi muude tegevuste kõrvalt lausa aega näpistama. Kuna paljud tegelevad praegu oma hinge isiklike küsimustega, siis võivad inimesed tunda, et neid on justkui tahaplaanile jäetud. See aga ei ole tõsi. Praegune aeg vajab hästi pikka meelt, mõistmist ja arusaamist. Nii iseenda vajadustest kui ka teiste omadest.

Tööasjade osas pead nüüd end kokku võtma. Sinult nõutakse palju ja see eeldab, et rakendad kõik oma oskused tööle. Kuna pinge võib olla suurem kui soovid, siis võid kogeda motivatsioonilangust. Jõuludele ja aastavahetusele eelnevas saginas on loomulik, et mõtted kipuvad olema mujal. Seda enamikel inimestel. Seega, ära muretse, küll peale pühi suudad end taas ree peale saada.

Tervise osas on nüüd oluline pöörata tähelepanu sellele, et saaksid piisavalt palju viibida värskes õhus ja liikuda. Kuna energiad on suhteliselt ärevad, siis tekitab see raskustunnet, melanhooliat ja kurbust. Seda leevendab aga kõige paremini looduses viibimine.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuus. Nüüd tõusevad sinu elus üles teemad, kus oled kas ise andja või siis hoopis saaja. Peaksid mõtlema motiivide üle, mis paneb inimesi ennast muutma selleks, et midagi ära teenida, olgu selleks siis raha, kellegi armastus, austus või mõni muu hüve. Võid tunda ka, et oled ametialaselt end tagant sundinud tegema tööd, mis küll pakub sulle majanduslikku kindlustunnet, kuid mitte midagi hingele. Praegu on hea aeg mõelda, kas sooviksid teha oma elus muutusi, et jätkata rohkem südamelähedasel teel.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Millised on Sinu üleminekusümptomid liikumisel kõrgematesse dimensioonidesse?

7 tarkust, mida su hing tahab, et sa teaks

Karma – kallistab või karistab?

Rändav hing on nimetu kübe aegade ruumis

Leia oma tee ja käi mööda südamega rada

Kuidas õppida jälgima oma intuitsiooni ja kuulama sisetunnet?

Seotud