NÄDALA TAROSKOOP | Õhus on tunda rahutust ja ootelolekut

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.12. – 16.12.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad poodu ja karikate kaks. Nädala üldised energiad on vastakad, kuigi lõpplahendusena positiivsed ning toimub liikumine tasakaalu ja harmoonia suunas. Kuid need ei ole veel käes, vaid alles hakkavad sinu ellu saabuma. Praegune aeg on ootuse ja rahunemise aeg. Võid hetketi tunda kärsitust, segadust ja ebakindlustunnet, sest kõik ei saabu nii ruttu kui soovid. Sa justkui tead ja tunnetad, et toimub liikumine, kuid ometi ei näe muutusi. Varu kannatust. Asjad ei toimu üleöö. Ära lase stressil ja muredel võimust võtta. Kõik laabub, kuid vajab settimiseks aega. Muretsemisega ei ole kunagi ühtgi asja parandatud ega situatsiooni lahendatud, seepärast, isegi siis kui on raske, katsu leida midagi, mis sind rahustab või rõõmustab. Ole koos endale kallite inimestega, tegele laste või loomadega, ole looduses, loe raamatuid ja vaata filme. Tee midagi sellist, mis sinu vaimu ja meelt rahustab.

Rahulikku alanud nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sind ootab ees toimekas nädal, kus mitmed eesmärgid vajavad saavutamist ning teemad tähelepanu. Suudad end suurepäraselt kokku võtta ja oma energiat sihipäraselt kasutada. Sa tead, mida sa tahad ja tead ka seda, kuidas seda saavutada. Praegu peaks kõik, mida ette võtad, laabuma edukalt ja sinule soodsas suunas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti hea aeg on pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks. On rõõmu ja harmoonilise kooskõla periood. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid emotsioone.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks. Samas on praegu suurepärane aeg oma ammuste unistuste täitmiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks sinu enda kaasabil realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud aeg nõuab enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Nüüd on sind ees ootamas uudis, mis muudab sinu tulevikus üht-teist. Sa oled end tagant sundinud ja püüdnud olla parim, sinu jaoks on oluline, et saaksid tunda oma saavutuste üle pidevalt rahulolu ja et asjad oleksid sinu kindla kontrolli all. Selleks, et mitte ise oma elu liiga pingeliseks ja stressirohkeks elada, püüa võtta pisut vabamalt ja usalda rohkem elu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda

Uus nähtus terves maailmas | Sündima on hakanud vertikaallapsed ja meisterlapsed – ultrakõrgetest dimensioonidest pärinevad sensitiivsete ülivõimetega uue ajastu lapsed

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad,

siirdhinged ja täheinimesed?

Seotud