NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd võtad eest “roosad prillid” ja näed reaalsust

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.2.2018 – 25.2.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide seitse ja torn. Sa oled tegutsenud ja toimetanud oma eesmärkide nimel. Oled toiminud nii hästi kui suutsid ja oskasid ning nüüd on jõudnud kätte hetk, kus tuleb korraks peatuda ja teha reaalsuskontroll. Vaata üle, kas need valikud, mis sa oled teinud, on olnud sinu jaoks õiged. Kontrolli, kas sinu tegudel on ikka sellised tulemused nagu oled oodanud. Seda kõike tehes tasub end valmis panna ka selleks, et nüüd tabab sind ootamatu silmade avanemine või roosade prillide eemaldumine. Sa võid aduda nüansse või seni sinu eest varjatud saladusi, mis muudavad sinu vaateid kuni alustaladeni. See kõik võib mõjuda väga suure hoobina või vastupidi, hoopis vabastavalt. Igal juhul tasub sul võtta enda jaoks aega, et asjad läbi mõelda, enne kui tegutsema asud.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldises plaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti oma sihi suunas rühkides kaotad kogu rõõmu ja spontaansuse. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Soovid nüüd oma mineviku selja taha jätta, sest see on sulle põhjustanud piisavalt meelehärmi. Selleks, et edasi liikuda, pead tegema otsustavaid samme ja olema julge. Kui sa kardad riskida, siis ei muutu midagi ning need samad probleemid, mille käes oled vaevelnud, kerkivad mõne aja möödudes taas esile.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sinu jaoks jätkub periood, kus pead olema äärmiselt tähelepanelik ja kaaluma hoolikalt, keda usaldad ja keda mitte. Sinu ümber on inimesi, kes ei ole nii heatahtlikud ja ausad, kui pealtnäha paistavad. Et mitte valusalt kõrvetada saada, peaksid olema hoolikas oma mõtete ja ideede jagamisel.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP KOLLASE MAA KOERA AASTAKS | Mida on oodata armastuse, külluse ja tervise osas?

Sinu ego, vaimsed teejuhid ja intuitsioon – mil viisil nad sinuga suhtlevad?

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.