NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd toimuvad muutused viivad sind uude eluetappi

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on surm ja sauade paaž. On aeg suurteks muutusteks! Sinu elus saab toimuma nii mõndagi, mis juhatab sind selleni, mida sa tegelikult oma arenguks vajad. Kohati võid tunda end närvilise või pettununa, sest kõik see, mida oled plaaninud, ei jõustu või jõustub täiesti teistmoodi, kui sina seda oma vaimusilmas ette nägid.

Suhete osas võib tulla murranguid, kiireid armumisi, kirglikke seiklusi või ka ootamatuid lahkuminekuid. Võib esineda kõrvalsuhteid ja tekkida armukolmnurki. Selleks, et selles tunnete virr-varris kuidagi hakkama saada, juhindu alati oma südame juhatusest. Kui sa valid olla armastuses, siis jõuab sinu ellu kergus ja rõõm, mida oled oodanud.

Tööalaselt ootab sind ees aeg, kus puutud kokku millegagi, mis laseb sul tulevikus oma elu majanduslikust poolest suuremat rahulolu tunda. Võid saada uut inspiratsiooni, häid ideid või uue vaatenurga oma tööasjadele. Ära tee millestki hetkel ennatlikke järeldusi, vaid lase kõigel pisut settida, enne kui võtad vastu mõne tähtsa otsuse või asud millegi osas kindlale seisukohale.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Jälgi, mida sa sööd ja jood, ära liialda alkoholiga. Praegu sobib tegeleda füüsilist aktiivsust pakkuvate aladega. Samuti turgutavad tervist massaaž ja saun ning kallistused ja lähedus sulle armsa inimesega.

NÄDALA ÜLEVAADE 21.06 – 27.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd pead hoolikalt planeerima ja ettevalmistusi tegema, enne kui astud oma elus mõne olulise sammu. Praegu õnnestuvad kõige paremini need asjad, mis on tehtud koos teistega – rõhk on meeskonnatööl ja partnerlusel. Tegeled sel nädalal tõsiselt ka oma töö- ja rahaasjade planeerimise ja korrastamisega. On hea aeg alustada ka uusi projekte ja ettevõtmisi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Imelist nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.