NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd selginevad segased suhted ja lahenevad keerukad olukorrad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 3.12. – 9.12.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kuninganna ja mõõkade rüütel. Praegune periood toob kaasa selginenud mõtted ja tunded. Nüüd on kergem mõista, mida sa vajad ja millest võid loobuda. Otsuste langetamine ja valikute tegemine on kergem ning seetõttu tasub praegust aeg kasutada, et enda jaoks olulisi samme astuda. Sa suudad vältida liigset emotsionaalsust ja teha seda, mida vaja. Ka julgus ja eneseusk peaksid nüüd olema suuremad kui harilikult. Kasuta käimasolevat nädalat, et soovi korral oma elus midagi muuta.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd saavad sul käed-jalad tööd ja tegemist täis olema. Suudad palju ellu viia ja saavutada. Hea aeg on ka uuteks algusteks, sest praegu alustatud ettevõtmised kasvavad jõudsalt ja toovad loodetud kasu. Pööra nüüd ka oma suhetele piisavalt tähelepanu, sest hea läbisaamine on see, mis tagab sulle kindla tagala ning mõnusa õhkkonna kõikjal, kuhu lähed.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate kuus. Nüüd oled kantud nostalgiast ja suunad oma pilgu minevikku. See toob kaasa nii toredaid mälestusi, kui ka nukrust möödunud aegade pärast. Kõik see, mida koged, annab sulle inspiratsiooni ja mõtteid, mida soovid väljendada. Kui tegeled mõnd liiki kunstiga, siis on praegune aeg sinu jaoks väga viljakas, sest suudad oma tundeid väljendada erilise jõu ja sügavusega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab täht. Ees on ootamas põnev nädal – on aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused, mis lasevad avastada ümbritsevat maailma ja seeläbi ka iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd ootavad sind ees põnevad kokkusaamised, taaskohtumised, hea seltskond ja ka mõni pidulikum koosviibimine. Praegu on paras aeg võtta ühendust vanade sõpradega ja tuttavatega, samuti kohtuda nendega, kellega kokkusaamist oled mingil põhjusel edasi lükanud. Oled nüüd avatud ja valmis seiklusteks ning saad ka väga huvitavate pakkumiste osaliseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Ees ootab vastakate energiatega periood. Sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad õige tegutsemise korral südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Ära lase end takistada kõhklusel ja ebakindlusel, usu endasse!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Sinu ellu saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu reaalsustaju on nüüd suurenenud ning sa ei lase end hetkel niivõrd tunnetest või hetkeemotsioonidest juhtida, vaid lähened asjadele väga praktilisest küljest. Oled praegu väga täpne ning järgid teadlikult kõiki ettekirjutusi, et omadega ladusalt toime tulla. Selline sihipärane ja teadlik tegutsemine viib sind praegu ka kõige paremini edasi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Loe lisaks: Sina ise oled see, kes “tellib muusika” ja kujundab oma elu olukorrad ning sündmused

Planeetide liikumised detsembris: kuu lõpp toob kaasa müstilisi kogemusi ja ootamatuid muutusi

SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!

Seotud