NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd pead valima teadlikult positiivse maailmanägemise

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate viis ja mõõkade kolm. Nüüd on oluline see, et otsustaksid teadlikult sättida oma fookuse käesolevale hetkele ning hindaksid seda positiivset, mis sul olemas on. Olukorrad, mis sinu elus ette tulevad on täpselt sellised nagu sa neid näha otsustad. Vali teadlikult positiivne maailmanägemus ja optimistlik ellusuhtumine. Sel nädalal kerkivad sinu teele ka emotsionaalsed teemad minevikust, mille lahendamisega pead tegelema. Lase endal vajadusel kogeda ka nukrust ja hüvastijättu, kui sellest on kasu edasiliikumisel ja hingehaavade paranemisel.

Suhted ei laabu hetkel ehk kõige ladusamalt. Ette võib tulla hetki, kus kipud kahtlema, kas oled üldse õigel teel. Sinu meeleolu ja emotsioone mõjutavad tugevalt minevikus toimunud sündmused. Peaksid järele mõtlema, kas on mõtet lasta teemadel, mis on ammu lõppenud, ikka veel oma elu mõjutada. Võid ka tunda, et kõik muud eluvaldkonnad kipuvad praegu rohkelt tähelepanu nõudma ning nii võib südameasjadega tegelemine jääda pisut unarusse.

Tööalaselt võid sel nädalal tunda, et sa pole oma hetkeolukorraga päriselt rahul. Isegi siis kui sa ei saa millelegi konkreetselt näpuga näidata, võid tunda, et vajad kas vaheldust, puhkust või lihtsalt aega, et uued plaanid paika panna ja taas leida enesekindlus ja motivatsioon. Raha kipub praegu pigem hooga välja voolama, kuid sellepärast ei tasuks stessi minna. Anna endale aru, et vahepeal ongi suuremad väljaminekud ning on täiesti normaalne lubada endale midagi head, toredat või lihtsalt vajalikku.

Tervise osas on praegu kõige tähtsam see, et hoiaksid stressi endast eemal ning suudaksid säilitada meelerahu. Kuigi nädal ei ole üldiselt kõige lihtsam, siis tuleb siiski sellega toime tulla. Mida rahulikumaks suudad jääda, seda kergemini kõigega toime tuled. Võta endale igas päevas aega, et tegeleda meele rahustamise ja lõõgastumisega. Tõmba hetkeks kõigile tegemistele ja kiirustamistele pidur peale ja tee seda, mida naudid. Samuti ära unusta une olulisust. Ära lükka õhtust magamamineku aega edasi, vaid teadvusta endale, et vajad väga öist puhkust, et päeval täisväärtuslikult toimetada.

NÄDALA ÜLEVAADE 07.06 – 13.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead kogu oma sisemise jõu kokku võtma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistusepiinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Alexis Varnum: Inimkonda ootavad ees suured muutused!

Praegu toimuvate muutuste käigus võid kogeda raskeid tundeid ja mineviku murede üles kerkimist

Selgeltnägija ja teadjanaise Mai-Agate Väljataga nõuanne, kuidas tõmmata oma ellu seda, millest unistad

Seotud