NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on hea aeg, et korrastada oma elu materiaalset poolt

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 9.- 15. märts

Nädalat iseloomustavad müntide kaks ja müntide kolm. Ees on ootamas head ajad. Eriti hästi laabuvad elu majanduslikumat poolt puudutavad teemad. Hea on kui suudad nüüd keskenduda pigem ühele-kahele valdkonnale oma elus. See laseb sul oma tähelepanu korralikult koondada just sinna, kus hetkel vaja. Kasuta praegust aega, et saada adekvaatne ülevaade oma rahalisest olukorrast ning tee plaane kodu, pere või töö osas.

Suhted on hetkel pigem head ja pingeid tekkima ei peaks. Tähelepanelikum tasuks olla nädala alguses, kus võib tekkida mõni pingelisem olukord. Nädala lõpu poole suudavad inimesed olla avatud, tolerantsed ja sallivad, mis loob suurepärase õhkkonna headeks sõprus- ja peresuheteks.

Armastuse osas peaks praegu võtma teadlikult aega iseendale ja oma partnerile. Teadvusta endale, et asjad ei toimu maailmas iseenesest, sa pead panustama oma tähelepanu ja energiat sinna, millest hoolid.

Tööalaselt ootab ees hea nädal. On võimalik, et saad mõne põneva tööpakkumise või kui oled soovinud vahetada töökohta, siis saad oodatud vastuse enda kandidatuuri heaks kiitmise kohta. Praegu tasub panustada tööasjadesse korralikult, sest kõik, mida teed, kannab hästi vilja.

Tervise eest hoolitsemisel pea silmas seda, et paljuski on sinu heaolu sinu enda kätes. Tee valikuid, mis mõjuvad sulle hästi. Kui tahad muutusi, siis pead ka ise olema valmis pisut pingutama ja oma harjumusi ümber kujundama. Katsu rohkem liikuda ja värskes õhus viibida, see teeb head nii sinu vaimule kui kehale. Hea oleks ka oma toidulaud üle vaadata. Tee enne poodi minekut endale nimekiri, milliseid toiduaineid vajad. Mida süstematiseeritum sa oled, seda lihtsam on ka tervislikku joont hoida.

Suurepärast nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku torn. Sinu elus leiavad aset üsna suured muutused. Isegi kui need on esialgu vaid mõtte- või tundetasandil, mõjutavad need pikas plaanis sinu elu üsna tugevalt. Võta endale aega, et kõige uuega harjuda ja kohaneda. Mida rahulikuma meelega sa suudad olla, seda paremini suudad oma eluga toime tulla.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd tuletab elu sulle üsna selgesti meelde seda, et see, kuhu sa oma fookuse sätid, on väga oluline. Kui keskendud negatiivsusele, siis sinu elu paistabki nukker. Kui aga hindad head, siis saad rõõmustada ja nautida kõike kaunist, mis sinu elus on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Kui oled piisavalt motiveeritud ja enesekindel, siis suudad sa saavutada pea kõiki eesmärke, mille oled endale seadnud. Praegu ongi kõige olulisem see, et usuksid iseendasse ja oma võimetesse. Vähem tähtis pole ka oskus ümbritsevatega koostööd teha. Ühendatud jõud suudavad korda saata palju enam kui üks inimene.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Usaldada või mitte? Need on kolm sodiaagimärki, kelle esindajad ei ole sellised, nagu näivad!

Sodiaagimärgid ja tervis: milliste haiguste suhtes oled sina vastuvõtlikum?

Taimed, mis aitavad luua koju head energiat, rahu ja puhast õhku

Seotud