NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on aeg otsustada ja teha valikuid!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 7. – 13. jaanuar

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate seitse ja müntide kolm. Nüüd pead keskenduma valikutele, mida sa oma elus teed. On aeg võtta vastutus enda kätte ja teha sellised otsused, mis viiksid sind sinna, kuhu soovid. Ehk tundub sulle, et kõike on ülemäära palju – tööd, tegemisi, suhtlemist, tundeid jne jne. Sel juhul alusta sellest, et tegeled ühe asjaga korraga. Keegi ei ole nii osav, et kõik eluvaldkonnad suudab korraga suurepärase kontrolli alla hoida. Alati on need teemad, mis on mõnel hetkel olulisemad ja siis need teemad, mis on pisut teisejärgulisemad. Võta endale aega, et panna paika oma proiriteedid. Vali üks-kaks teemat, millega nüüd tõsisemalt tegelema hakkad. Selleks, et milleski edu saavutada, olgu see siis iseenda tervise osas seatud eesmärkides või hoopis oma finantsolukorda parandades, tuleb end pühendada ja tegeleda ka detailidega. Eriti hea oleks, kui suudaksid endale leida ka mõttekaaslased, kes sind toetavad nõu ja jõuga ning aitavad kaasa eesmärkide saavutamisele.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Sind ootab ees suurepärane aeg, kus tunned end lootusrikkalt ja täis teotahet. Suhted ümbritsevate inimestega on head ja mõistvad. Kui tundsid lähiminevikus muret mõne suhtealase või armuasju puudutava teema üle, siis nüüd saab sinu süda rõõmustada, sest pinged lahenevad ja läbisaamised muutuvad sujuvamaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade viis. Sind ootab ees just suhete ja üksteisemõistmise osas keerukas ja vastakaid tundeid tekitav nädal. Konfliktid on kerged tekkima ja tunned, et inimesed sinu ümber ei mõista sind päriselt nii nagu sooviksid. Ära asu kohe võitlusse ega asu end kaitsma. Praegu on halb aeg vaidlusteks ja ebakõladeks. Lase tunnetel rahuneda ja ütle oma arvamus välja siis, kui esimene torm on maha vaibunud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab päike. Sind ootab ees huvitav aeg, kus suudad vabaneda millestki, mis on sind vaevanud juba mõnda aega. Liigud uuele tasandile, kus suudad end hoopis paremini ja loomulikumalt tunda. Kui oled soovinud muutusi, siis just nüüd on selleks sobiv algus. Pööra oma elus uus lehekülg ja liigu edasi nii, et mineviku taak ja probleemid sind ei kimbuta.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on täht. Nüüd tunned, et sulle on saabunud justkui imeline selgus ja arusaamine. Sa oled enesekindel ja tead, mida tahad ning mida pead tegema, et seda saada. Oskad ka tähele panna märke, mida sulle saadetakse ja see lihtsustab veelgi sinu teekonda. Kasuta praegust aega, et iseenda hinge ja keha vajaduste osas suutemat selgust saavutada. Iseendast rohkem teadvel olles suudad ka ümbritsevast maailmast paremini aru saada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Sa vajad vaheldust või eemaldumist oma igapäevaste tööde ja tegemiste juurest. Olgu see paus kasvõi mõni tund, kuid see on sulle oluline. Nii saad sa end koguda, lõõgastuda ja täis laadida selleks, et suudaksid taas edasi minna. Anna endale vajalikul määral vabu hetki, kus saad olla looduses, iseenda mõtetega või lihtsalt nautida rahu ja vaikust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade viis. Õhus on energiad, mis viitavad võistlusmomendile või mõnele konkurendile, kes sinu meele ärevaks teeb. Ära lase enda tasakaalu kõigutada. Anna endast parim, ära muretse üleliia ja usu, et see, mis tuleb, on sinu arengu ja heaolu jaoks parim. Isegi kui see pole päriselt see, mida ootasid, ära lange masendusse, sest nii ei näe sa neid uksi, mis on sulle avanenud seal, kust sa seda oodata ei oska.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sinu ootused, lootused ja plaanid on väga suured ning latt on üsna kõrgele asetatud. Praegu võid kogeda mõnda pettumust või tagasilööki, mis paneb sind end rahulolematuna tundma. Ära võta seda kui maailma lõppu. Oska näha märke ja pane tähele uusi võimalusi. Sinu elus on ka praegu palju sellist, mille üle tunned uhkust ja oled tänulik. Väärtusta seda, mis sul olemas on ja ära keskendu liigselt sellele, mida sul pole.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada olulisi töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenum inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema. Parem oleks leebe lähenemine ning mõistev suhtumine.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Loe lisaks: Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

Ingel igaks päevaks | Miks ingellik energia meile nii südamelähedane on?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Seotud