NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on aeg leida endas jõud ja tarkus, et teha samm edasi, leidmaks uusi kõrgusi, dimensioone ja tasandeid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 15. – 21. oktoober

Nädala energiaid esindavad karikate neli ja narr. Nüüd on aeg selleks, et tuletada endale meelde elu põhitõdesid. Ära unusta, et on oluline keskenduda sellele, mis on toimumas käesoleval hetkel. Unistamine on samuti tähtis, kuid kui see toimub reaalsuse eitamise arvelt, siis pole sellest palju kasu. Tee endale selgeks, mis on sinu reaalsed võimalused. Hinda kõike seda, mis on sinu elus positiivne ja mis toetab sinu arengut. Ära võta end ümbritsevat igapäevaelu kui iseenesestmõistetavat. Märka ja näe võimalusi. Nüüd on sul aeg leida endas jõud ja tarkus, et teha samm edasi, leidmaks uusi kõrgusi, dimensioone ja tasandeid. Kasuta oma intuitsiooni ja lase end universumil juhtida.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd tunned, et sa vajad aega, mõistmaks asju nii nagu need on. Ära tee liiga kiireid järeldusi ega otsuseid, mis pole korralikult läbi kaalutud. Anna kõigele aega, et rahuneda, settida ja selgineda. Tegele oma hinge ja meele teemadega. Emotsioonid mängivad sinu elus praegu väga suurt rolli.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkad kaheksa. Sa hoiad end tagasi ja keeldud astumast sammu tulevikku. Olgu see siis emotsionaalselt või füüsiliselt, igal juhul pelgad seda, mis sind ees ootab. Kipud asju nägema negatiivsemas valguses, kui need tegelikult on. Tuleta endale meelde, et muretsemisega ei ole ühtegi olukorda parandatud. Sellega muudad vaid iseenda enesetunnet halvemaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Sa saad täpselt seda, millesse sa panustad ja oma energiat suunad. Praegune aeg laseb sul kogeda õppetunde, mis on sinu sisemise kasvu ja arengu seisukohalt üliolulised. Kasuta oma energiat, elurõõmu ja teotahet selleks, et elada oma unistuste elu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, kasulik ja südamest tulnud pakkumine koostööks, hea uudis, mida oled oodanud või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga käimas.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati muret ja ka stress kipub ligi hiilima. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatan. Hetkel pead tegelema oma hirmude või sõltuvustega. Kui sa tunned, et elu on keeruline ja saatus on sinu vastu, siis võta hoog maha ja mõtle hoolega järele, kas on asju, mille muutmine on ehk sinu enda võimuses. Võibolla pead tegema vaid mõned väiksed muudatused ja võtma vastu otsuse, mis keeraksid sinu elu suunaga paremuse poole.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Need võivad puudutada nii armusuhteid kui sinu suhtumist iseendasse ja elutervet enesearmastust. Ära keela endale naudinguid ja õnne, mis panevad sinu südame helisema. Ära suru alla soovi olla armastatud ja hinnatud. On aeg avada oma südame väravad universumi armastusele.

Loe lisaks: Astrofilosoofia: mis on astroloogia eesmärk?

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

Eeterlike õlide horoskoop: milline sobib sinule?

Inglid aitavad sul mõista ja lahti seletada oma unenäosõnumeid

Vabasta oma elu loitsu alt!

Seotud