NÄDALA TAROSKOOP | Märksõnadeks on küpsemine, areng ja edasiliikumine

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 21. – 27. oktoober

Nädala kaartideks on sauade rüütel ja kohtupäev. Ees ootab palju tegutsemist ja saad näha ka nö viljade valmimist. Tuleb end panna valmis selleks, et nii mõnigi asi sinu elus hakkab nüüd kas sinu kaasabil või omasoodu liikuma ettenähtud lõpptulemuste poole. Seisakud saavad otsa ja saad taas võimaluse tegutseda ja nautida liikumist suunal, mis pakub sulle rõõmu ja rahulolu.

Väga hästi peaksid praegu kulgema just töö ja elu maisema poolega seotud teemad. Kui ootasid mõnd sõnumit või märguannet, siis nüüd sa selle ka saad. On võimalik, et pead seoses tööasjadega võtma ette väikse reisi või satud lihtsalt enda tavalisest töökeskkonnast teistsugusesse ümbrusse. See pakub sulle võimalust asju värske pilguga ja teise nurga alt vaadata.

Suhete osas on väga oluline, et inimesed räägiksid üksteisega. Ausus ja oma soovide väljaütlemine ennetab nii mõnegi probleemi ja ebakõla. Praegu on oht ülemõtlemiseks ja liiga kiirete järelduste tegemiseks. Kui soovid, et sinu suhted laabuksid, siis anna endale ja oma partnerile aega. Isegi kui tundub, et mõni asi on sulle vastukarva, siis väljenda oma tundeid rahulikult ja selgelt ning luba endal asjadega harjuda. Mida rahulikumalt suudad praegu inimsuhetes opereerida, seda suurem on tõenäosus, et suudad nii mõnegi tühise tüli ära hoida.

Tervise osas on oluline, et sa suudaksid mineviku seljataha jätta. Seda nii vaimses mõttes kui ka füüsilises. Selleks, et saaksid edasi liikuda ja oma tervise olukorda parandada, peaksid võtma vastu muutused ning loobuma neist harjumustest, mis ei mõju sulle hästi. Kui oled pidevalt kinni ühes ja samas mustris, nii nüüd peaksid suutma leida endas selle sisemise jõu, mis laseb sul end välja murda neist ahelatest, mis on takistanud sul soovitud muutusi ellu viia. Silmas võiksid pidada vaid seda, et kui sa alustad sportimisega, siis peaks seda tegema tasa ja targu. Praegu on motivatsioon laes ning ka energiat küllaga, see aga võib tõugata oma võimeid üle hindama ja tuua kaasa väikese ülekoormuse või vigastuste ohu.

Ilusat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala energiaid iseloomustab karikate kuningas. Praegu oled sa universumi poolt igati hoitud. Sinu ettevõtmisi toetatakse kõrgemalt poolt ning sa tunned, justkui keegi juhataks sind olemaks õigel ajal õiges kohas. Sinu elus on headust ja armastust. Suhtu iseendasse ja oma lähedastesse hoolivuse ja austusega, see suurendab sinu elus õnnetunnet ja rahulolu.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Nüüd tõusevad sinu elus jõuliselt esile teemad, mis on seotud inimsuhetega. Oluline on mõelda, kuidas sinu käitumine mõjutab suhteid oma lähedastega. Mõtle enne kui tegutsed ning kui kellegi teise käitumine tekitab sinus meelehärmi või hämmingut, siis tasub samuti enne reageerimist vaadata tausta ehk proovida mõista, mis on ühe või teise teo ajendiks.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei ole mitte niivõrd välised, kui sisemised ja hingelised. Võid tunnetada, et midagi sinu elus puudutab sind nii sügavalt, et lausa muudab su vaateid või tõekspidamisi. On sügavate tunnete aeg, kus võid olla väga emotsionaalne ja iseennastki üllatada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Vajad nüüd oma aega ja ruumi, et mõelda järgi oma elu üle. Sind on liigutanud lähiminevikus nii mõnigi teema või inimene ja nüüd tunned, et vajad selle kõige läbitöötamiseks aega. Ära karda mõneks hetkest maailmakärast eemalduda, praegu on see sulle lausa hädavajalik, et oma tunnetes ja mõtetes selgust luua.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd on oluline, et leiaksid oma elus tasakaalu ja kindlustunde. Sel nädalal võid kokku puutuda karmaliste sündmustega ja need võivad sinu eksistentsi korralikult raputada. Kui oled leidnud iseendas harmoonia ja rahu, siis suudad ka elu poolt saadetud üllatused ilma suurte vapustusteta vastu võtta.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. Sinu elus on suurte muutuste aeg, seda nii sisemises kui välimises plaanis. Muutuda võivad nii suhted, töökorraldus kui ka pikad ja kindlad plaanid. Praegune nädal ei pruugi tunduda kõige lihtsam, kuid pead meeles pidama, et need muutused, mis praegu sinu elus toimuvad, on arengu seisukohalt äärmiselt vajalikud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja usud iseendasse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mille järele su meel igatseb.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi erilise, kellega hakkab sind siduma armastuse tunne.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Loe lisaks: Uusvaimsuse varjuküljed: ainult egost sõltuv eneseareng toob kaasa kannatusi nii teistele kui iseendale

Nõia nõuanded: elukaaslase karma ja tema energia mõjutavad inimest tugevalt ja seepärast tasub järele mõelda, kellega suhet alustada

Karmalised ja vaba tahte suhted

Šamaan Anu lihtsad õppetunnid, kuidas oma elu maagiliseks muuta

Mis on elu õppetunnid ja kuidas neid omandada?

Seotud