NÄDALA TAROSKOOP | Märka enda elus inimesi, kes sind hoiavad, toetavad ja armastavad!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on maailm ja müntide kuningas. Periood ei ole just kerge, pigem võid tunda, kuidas emotsioonid kõiguvad ja kohati kipub kimbutama väsimus või meeleolulangus. Nüüd aga tuleks just end kokku võtta ja leida igas päevas enda jaoks see positiivne noot, mis hoiab pinnal ja ei lase motivatsioonil kaduda. Kohati võid kogeda käegalöömise või loobumise tunnet, kuid see võiks olla sulle lihtsalt mäguandeks, et pead julgema ja oskama abi küsida. Sa ei pea ise kõike suutma, oskama või teadma. Sinu ellu on saadetud inimesed, kes sind aitavad ja toetavad, kui sa seda vajad.

Suhete osas peaks nädal tooma suuremat ausust, mõistmist ja lähedust. Küll aga tuleb meeles pidada, et suhted nõuavad siiski panustamist ja südamega asja juures olemist. Kui soovid, suudad nüüd oma armuelus puhuda lõkkele lausa uued tuuled.

Töö- ja rahaasjade osas on võimalus oma hetkeolukorda parandada ning panna alus stabiilsemale ja majanduslikult kindlustatumale perioodile. Sulle võib anda head nõu keegi vanem või kogenum meesterahvas, keda tasub usaldada. Ka riske võib võtta, kui need on hoolikalt kalkuleeritud. Mõtlematuid kulutusi tasub igal juhul vältida, sest sel juhul paned end ise raskemasse olukorda kui vaja.

Tervise osas tasub nüüd pilk minevikku suunata. Sa kannad endas kogemusi ja emotsioone, mis ei ole sind vabaks lasknud hoolimata sellest, et algpõhjused on ehk juba kaugemas minevikus. Selleks, et saaksid parema ülevaate teemadest, mis tekitavad sinus pingeid, ärevust või stressi, oleks hea, kui peaksid päevikut või vähemalt paneksid paberile kirja end häirivad tunded, mõtted ja olukorrad. See laseb selgema pildi saada ja hakata lahenduste suunas liikuma. Tihti leevenevad läbi vaimsete probleemide lahendamise ka mõnedki füüsilised hädad.

NÄDALA ÜLEVAADE 8. – 14. veebruar

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku Päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Sind ootab ees midagi toredat ja südantsoojendavat. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid, mõtteid või tundeid. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud