NÄDALA TAROSKOOP | Leia tasakaal oma sisemise ja välise maailma vahel

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 20. – 26. jaanuar

Nädala võtavad kokku mõõkade rüütel ja mõõdukus. Sul on ideid, plaane ja ka palju teotahet, et oma eesmärke ellu viia. Kuna energiatase on üldiselt kõrgel, siis tunned soovi tegutseda ja inimestega suhelda. Selle nädala kõige olulisem teema on harmoonia ja tasakaalu leidmine välise ja sisemise maailma vahel. Ühelt poolt tahad olla sündmuste keskel, end väljendada ja lasta valla oma sisemine sära, teisalt aga tunned soovi ja vajadust ka aegajalt omaette rahu nautida. See on teostatav, kui oskad ja suudad ise piirid kehtestada. Just see tasakaal on sinu jaoks hetkel väga oluline, et saaksid tunda end rahulolevana.

Armastuse osas on väga positiivne nädal, kuid enne kui saad kõike seda head nautima asuda, pead iseendaga rahu sõlmima. Mõtle järgi, kas sinu minevikus on midagi, mille tõttu sa tunned kurbust, häbi või pettumust. Andesta endale ja teistele, see laseb sul liikuda edasi ja kogeda armastust, mida elul sulle pakkuda on. Praegu saabub armastus üsna ootamatul viisil või ootamatust kohast. Pead selleks lihtsalt valmis olema. Kui sa ise endale piiranguid ei sea, siis ei takista sind miski.

Tööalaselt peaksid sel nädalal pigem hoidma rahulikku ja kindlat joont. Sinu eesmärgid võivad küll olla suured, kui praegu tasub pigem detailide kallal tööd teha ja suhteid parandada. Just intellektuaalsel pinnal kipuvad praegu konfliktid kergesti tekkima, sest inimesed ei taha oma arvamustest taganeda. Ole paindlik ja avatud ning keskendu pikaajalistele eesmärkidele, siis suudad nädala edukalt mööda saata. Rahaasjade osas tasuks olla pigem tähelepanelik oma kulutuste osas. Kui kavatsed teha mõne suurema ostu või investeeringu, siis mõtle hoolega järgi, kas see on just see, mida sa tõesti tahad.

Tervise osas tasub nüüd keskenduda eelkõige elementaarsetele tervise eest hoolitsemise reeglitele. Toitu korralikult, vaata üle, kas saad piisavalt vitamiine ja mineraale, luba endale korralikku ööund. Kõige selle juures ära unusta ka tänulikkust ja positiivset mõtlemist. Need on hea meeleolu ja enesetunde aluseks.

Imelist nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Tunned nüüd, kuidas sul on palju motivatsiooni ning julged unistada suurelt. Sinu sisetunne töötab täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Sinu eneseusaldus ja enesekindlus võivad nüüd tugevasti kõikuma lüüa. Pead nüüd vastakuti seisma teiste arvamuste, soovide ja ootustega, mis ei ühti sinu omadega. Pead enda seisukohti kaitsma, kuid see mõjutab sind rohkem kui peaks. Leia endas julgus ja kindlus väljendada enda mõtteid ausalt ja kartmatult, see on ainus viis edasi liikumiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd saavad sul käed-jalad tööd ja tegemist täis olema. Suudad palju ellu viia ja saavutada. Hea aeg on ka uuteks algusteks, sest praegu alustatud ettevõtmised kasvavad jõudsalt ja toovad loodetud kasu. Pööra nüüd ka oma suhetele piisavalt tähelepanu, sest hea läbisaamine on see, mis tagab sulle kindla tagala ning mõnusa õhkkonna kõikjal, kuhu lähed.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Loe lisaks: Need on kolm sodiaagimärki, kes võivad aastal 2020 oma vana kallimaga uuesti armastuse leida

JAANUARI SÕNUM: endast välja tulemine

Kes laulab Sinuga ühist hingelaulu?

11 märki, mis näitavad, et oled saanud vaimselt täiskasvanuks

Lihtsad nipid, kuidas suurendada rahu ja armastuse tunnet, vähendada ärevust, negatiivseid tundeid ja depressiooni vanemas eas

Kuidas leida inspiratsiooni, motivatsiooni ja oma eluülesannet?

Seotud