NÄDALA TAROSKOOP. Leia endas üles tänulikkus, see on sinu tee õnne juurde

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 23.10 – 29.10

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade viis ja päike. Sind ootab ees jõukatsumine iseendaga. Pead suutma üle saada negatiivsetest tunnetest ja vastakatest emotsioonidest, mis on sind takistanud leidmast õiget teed ja saavutamast südamerahu. Kui suudad seada oma elule õige fookuse, keskenduda positiivsele ja hinnata head, siis ootab sind ees helgus, tasakaal ja mõistmine. Ära unusta olla tänulik. Tihtipeale kipume võtma paljusid häid asju oma elus iseenesestmõistetavalt ning ei hinda neid vääriliselt. Kui oskad olla tänulik, siis märkad, kui palju head sinu elus tegelikult on. Nii leiad ka tee oma õnne juurde.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib torn. Sind ootavad ees muutused. Kõik see, mis esmapilgul paistab tundmatu ja hirmutav, aitab sul tegelikult isiksusena areneda ja kasvada. Ära klammerdu oma vana elu külge, lase lahti kõigest sellest, mis sinu jaoks enam ei tööta, sest ainult nii saavad sinu elus avaneda uued uksed. Vaid nii saavad sündida imelised muutused, mis toovad sinu ellu seiklusi, uudsust ja saatuslikke kohtumisi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul vaimselt kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Sinus on energiat, elurõõmu ja teotahet, kasuta praegust aega, et oma plaane ellu viia.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku poodu. Tunned, et oled sunnitud oma hoogu pidurdama ning asjad ei laabu nii nagu lootsid. Hetkel ei tasu sul hakata võitlema ja kinnistest ustest sisse tungima, vaid targem oleks aeg maha võtta, viia end kurssi uute oludega ja selgeks saada, millest on takistused tekkinud. Ainult mõistlikult ja rahulikult tegutsedes saad aimu, mis ei lase sul edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles sasipuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega, energiat ega tundeid raiskama.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sa oled väga motiveeritud ning teed plaane, kuidas oma tulevikku kindlustada. Õpid juurde uusi töövõtteid, mis lihtsustavad tulevikus sul oma eesmärkide saavutamist. Lisaks sellele, et saad praegustest kogemustest tulevikus reaalset kasu lõigata, pakub see sulle ka põnevust ja siirast avastamisrõõmu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldust pakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu elus on praegu tähtsal kohal tarkus, tundeelu küpsus ja kõrgemalt poolt tulev juhatus. Oled viimasel ajal olnud üpriski emotsionaalne ja nüüd oled suutnud saavutada taas teatava sisemise rahu ja kindluse. Usalda oma sisetunnet ja mõtle enne kui tegutsed. Just oma südant ja intuitsiooni järgides teed enda jaoks parimaid otsuseid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinus on sisemised kahtlused ja hirmud, mis ei lase öösiti magada ning teevad sind närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind häirib ja kas saad kohe midagi ette võtta, et seda olukorda oma elus muuta. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt harmooniast ja tasakaalust väljas.

Loe lisaks: Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Üheksa surmaeelset kahetsust, mille osas saad juba täna midagi ära teha

11 julget vihjet meestele, kuidas oma taltsutamatu jumalanna ehk spirituaalse naise emotsioone paremini mõista

Seotud