NÄDALA TAROSKOOP | Leia endas sisemine rahu ja tasakaal

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide paaž ja mõõkade kuus. Nüüd tunned, et tahaksid hakata tegutsema, et oma ellu rohkem selgust, vabadust ja kergust tuua. Kui otsustad midagi ette võtta, siis suudad praegu seda ka väga edukalt ellu viia. Sinu elus toimuvad mõned väiksemad või suuremad muutused, võid kolida, reisida, teha remonti või lihtsalt külastada midagi või kedagi, mis/kes sinu elu positiivselt mõjutab.

Suhete osas on võimalik edasiliikumine, kuid seda vaid siis, kui mõistad, mida su süda sulle ütleb. Kuula hoolega! Ära mingil juhul kiirusta, vaid jälgi oma tundeid ja katsu mõista, mis ajendab sind üht või teist asja tegema, soovima ja igatsema. Kui sa ei lase end esimestest emotsioonidest kaasa viia, vaid annad kõigele aega, siis teed paremaid otsuseid. Kui oled tundnud, et sinu armuelu on kuidagi kaotanud oma esialgse sära, siis nüüd leiad lihtsalt nippe, kuidas taas armastust ja kirge lõõmamas hoida.

Töö- ja rahaasjade osas ootavad sind head uudised. Majanduslik seisukord peaks paranema ning see võtab sinult pisut stressi vähemaks. Teed plaane, kuidas oma elu majanduslikus pooles saaksid uuendusi sisse viia ning kui hoiad silmad lahti, siis märkad ka võimalusi, mis lasevad sul oma elus soovi korral uue lehekülje pöörata.

Tervise osas peaksid nüüd mõtlema sellele, et sa ei oleks oma emotsioone alla surunud või mingeid vajadusi täitmata jätnud. Just enda emotsionaalse poole eest hoolitsemine on praegu sinu tervise ja heaolu alus. Katsu leida viis, kuidas tulla enda keskmesse ning ära lase end segada ümbritsevate inimeste tunnetest ja mõtetest ning ümber toimuvast sagimisest. Leia endas sisemine rahu ja tasakaal.

NÄDALA ÜLEVAADE 2.08 – 8.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad sellisesse faasi, kus tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate neli. Sa oled kohati segaduses ega tea isegi täpselt, mida sa soovid. Tundub, et elu pakub sulle küll üht-teist, kuid see pole hoopiski see, mida oled oodanud. Ehk aitab sind see, kui sa nii jõuliselt ei klammerduks oma nägemuse külge, vaid oleksid paindlikum ning prooviksid vahelduseks ka midagi sellist, mida ise esmapilgul valinud ei oleks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik ja stabiilne periood. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Kipud nüüd olema kohati nukrameelne ning melanhoolne. Keskendud pigem sellele, mida sul ei ole ja lased muremõtetel oma tuju rikkuda. Kui sa avaksid oma silmad ning eelkõige oma meele, siis näeksid, et sinu elus on väga palju sellist, mille üle õnnelik olla. Sa pead lihtsalt oma fookuse õigele kohale suunama.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Nüüd on sind ees ootamas uudis, mis muudab sinu tulevikus üht-teist. Sa oled end tagant sundinud ja püüdnud olla parim, sest sinu jaoks on oluline, et saaksid tunda oma saavutuste üle pidevalt rahulolu ja et asjad oleksid sinu kindla kontrolli all. Selleks, et mitte ise oma elu liiga pingeliseks ja stressirohkeks elada, püüa võtta pisut vabamalt ja usalda rohkem elu.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Oled teinud õigeid otsuseid ja liikunud suunas, mis viib sind edasi oma eesmärkideni. Praegu on aga saabunud hetk, kus tuleb varuda aega ja kannatust selleks, et näha oma töö tulemusi. Ära kiirusta asju tagant, pigem õpi olema rahulik ja lase loomulikul arengul toimuda. Tegemist ei ole mitte mingil juhul seisakuga, vaid viljade küpsemiseks vajaliku valmimisperioodiga.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Mai-Agate Väljataga: eluenergia liigub suguvõsa liini pidi

Iidsed tolteegi õpetused: ole oma sõnades laitmatu

Need on sodiaagimärgid, kes on nõus armastuse nimel kõigega riskima

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.