NÄDALA TAROSKOOP | Kui leiad endas rahu, siis hakkab ka sinu elu vaikselt paika loksuma

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on ülempreestrinna ja sauade kolm. Ees ootab nädal, mis toob kaasa väga positiivseid noote. Hoia silmad lahti, sest nüüd tuleb sul märgata sünkroonsusi, märguandeid universumilt ja kuulata oma sisetunnet. Mida enam sa oled harmoonias end ümbritseva maailmaga, seda enam märkad, et asjad hakkavad vaikselt laabuma ning sobituvad kui iseenesest oma kohtadele. Kui sinu hinges ja meeles on rahu, tasakaal ja vaikne teadlikkus, siis suudad ületada raskused, millega oled kokku puutunud ning leiad enda jaoks õige tee.

Armastuse osas on ees ootamas maagiline aeg. Nüüd on sobiv hetk vaadata endasse ja tunnistada endale oma tegelikke emotsioone ja vajadusi. On hea aeg tegeleda oma naiselikkusega. Leia viise, kuidas see valla päästa ja kuidas seda suurendada. Julge end avada ja vastu võtta. Mida enam sa oled iseendaga armastavas suhtes, seda parem kaaslane oled sa ka oma kallimale. Kui oled vallaline, siis aitab iseendasse austuse ja armastusega suhtumine sul ligi tõmmata just sellise partneri, kes sind samamoodi hindab, hoiab ja väärtustab.

Töö- ja rahaasjade osas võid kergendendustundega märgata, et asjad liiguvad ning sul on võimalik näidata oma oskusi ja võimeid. Siinkohal peaksid ainult meeles pidama, et kui saad mõne ülihea pakkumise, siis kuula kindlasti oma sisetunnet. Kui sulle tundub, et see on liiga hea, et olla tõsi, siis tee korralik taustakontroll, enne kui end millegagi seod. Praegu on oht, et inimesed lasevad end rahaasjade osas petta, sest kohati ollakse väsinud ja tüdinud ning seetõttu võib nii mõnigi pettur sellest tulla kasu lõikama. Ole tähelepanelik ja jälgi, mis sinu ümber toimub, siis tunned ära ka head ja õiged asjad.

Tervise seisukohast tasuks praegu hoolega oma keha kuulata. Nüüd võib olla paras aeg oma menüüd pisut kergemate valikute vastu vahetada ning rohkem värskes õhus liikuda. Kui tunned, et oled väsinud, siis luba endale puhkust. Just uni ja puhkus on see, mis hoiab sinu vaimse ja füüsilise tervise korras. Kui oled piisavalt puhanud, siis ei kipu sa söögi-joogiga liialdama ega ka liigselt muremõtetesse uppuma. Hoia ja armasta ennast ning jälgi, mida sinu keha vajab.

NÄDALA ÜLEVAADE 10.05 – 16.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi, kuid siinkohal pead ka jälgima, et sa oma tahtmise saamise ja tõega ei sõidaks üle teiste tunnetest. Pisut empaatiat ja hoolimist ei tee paha.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida. Nii tuled ka keerukamatest situatsioonidest puhtalt välja.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja õppida rohkem tundma iseennast. Jälgi hoolikalt oma tundeid ja kuula südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku armastajad. Tegeled eelkõige armastuse teemaga ja see võib seada sind ka oluliste valikute ette. Võid alustada uut suhet, või just vastupidi, avastada enda jaoks, et tõeline õnn on kogu aeg peitunud just sinu olemasolevas suhtes. Kui oled vaba ja vallaline, siis on sind samuti ees ootamas põnev aeg. Võid tutvuda just selle “õigega”.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Imelist nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel ja kaupluses Muusa SUPERSOODSA HINNAGA!


Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.