NÄDALA TAROSKOOP | Koos kevadise pööripäeva saabumisega asuvad võimust võtma uued energiad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.3.2018 – 25.3.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade rüütel ja torn. Saad tunda ja kogeda seda, kuidas kõik vana, mis enam ei toimi, hakkab lagunema. Pead andma oma hinge vabaks ja pöörduma oma kogu olemusega uue vastu võtmise poole. Just sel nädalal on oodata väga kiireid ja tormilisi arengud. Kohati võivad need sind lausa esimese hooga rivist välja lüüa, kuid ära heitu, kõik see, mis tuleb, on vajalik ja möödapääsmatu. Algamas on helgem, puhtam ja vabam periood. Asuta sinagi end uuele vastu ja tee suurpuhastus oma kodus, hinges ja suhetes. Ära lase enda energiat röövida ja end alla suruda sellistel inimestel ja situatsioonidel, kes on jäänud omadega vanasse kinni ega soovigi sealt kusagile liikuda. Järgi oma südamega rada. Kõik need, kellel on sinu hinges ja elus koht, tulevad loomulikult ja ilma igasuguste küsimusteta sinuga kaasa. Kõik need, kes vastu sõdivad ja sind jõuga kinni hoiavad, nende koht on sinu minevikus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Sa oled kogenud lähiminevikus kurbust ja tunnet, et pead end kaitsma, kuna sinu vaateid või omandit rünnatakse. Nüüd oled suutnud rahuneda ja taas tasakaalu saavutada ning võid selle negatiivse tunde seljataha jätta. Sa oled omandanud võime õppida keerulistest situatsioonidest alati enda jaoks midagi kasulikku. Samamoodi saad ka praegu minevikule tagasi vaadata ja tõdeda, et said jälle ühe õppetunni võrra targemaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade kümme. Sinu õlgadel on palju kohustusi ja tunned end seetõttu kohati väsinuna ja kohutavalt hõivatuna. Võibolla oleks just nüüd hea aeg pisut peatuda ja endale selgeks teha, miks ja kuhu sa sellise kandamiga rühid. Kas sinu eesmärgid on ikka samad kui siis, kui sa oma teekonda alustasid. Võibolla on aeg mõni kohustus maha panna ja hoopis uued suunad endale seada?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Just nüüd avanevad sinu jaoks uksed, mis toovad kaasa võimaluse saavutada tööalast edu, suurendada suhetealast ja perekondlikku harmooniat ning astuda suur samm edasi isikliku arengu teel. Sa tunned end hästi ja oskad ära kasutada väliseid impulsse, et oma elu õigesse suunda sättida. Ka sinu lähedased saavad tänu sulle nautida rõõmurikast aega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige võib tegu olla töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada. Samuti võid nüüd kohtuda mõne uue huvitava inimesega, kes on praktilise meelega ja jalad maas mõtlemisega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama minevikku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid. Sinu elus on ju tegelikult nii mõnigi asi, mille üle saad siirast rõõmu, uhkust ja rahulolu tunda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Kas see ikka on nii? Sul on võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise kui kipud kõhklema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat aega, eriti just kõigi praktiliste ettevõtmiste osas. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad seda aega eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Astroloogia ja seks | Milline on parim sodiaagimärk, kellega sängi jagada?

4 sodiaagimärki, kes on sellel aastal kõige õnnelikumad

Seotud