NÄDALA TAROSKOOP | Kätte on jõudnud soovide täitumise aeg!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 25.06 – 1.07

Nädala energiaid esindavad sauade kuningas ja tugevus. Praegune aeg on suurepärane selleks, et asuda tegutsema oma eesmärkide nimel. Sul on energiat ja motivatsiooni, tahtejõudu ja tugevust. Usu endasse ja tegutse teadlikult selle nimel, mis on sulle oluline. Just nüüd pakub universum omalt poolt abikäe, et sinu unistused saaksid täituda. Sul tasub hoolega selgeks mõelda, kas see, millest oled fantaseerinud, on ikka tõesti see, mida soovid saada. Praegu täituvad soovid kiiremini, kui oskad loota.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on saatan. Nüüd tunned, et oled aheldatud millegi või kellegi külge, millest/kellest soovid oma elus vabaneda. Sa ei ole rahul olukorraga, millesse see seotus sind asetab ja tahad vabadusse, kuid see pole nii lihtne. Eelkõige kutsub praegune olukord sind üles tegema inventuuri oma tunnete osas. See annab sulle aimu, kus sa hetkel seisad ja kuidas saad edasi minna. Kuigi sulle võib kohati tunduda otse vastupidi, siis muutused on eelkõige kinni sinu enda otsustes.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama.

Loe lisaks: 4 sodiaagimärki, kes on aastal 2018 kõige õnnelikumad

Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.