NÄDALA TAROSKOOP | Käes on viljakas aeg, kus tulu tõuseb kõigest, millesse teadlikult panustad

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 11.11 – 17.11

Nädala kaartideks on müntide kaks ja keisrinna. Märksõnadeks on tasakaalu leidmine ning oma tunnete ja kire järgimine. Tasakaalustamist võivad vajada nii erinevad eluvaldkonnad kui ka sinu sise- ja välismaailm. Kui oled liigselt tööle panustanud ja eraelu unarusse jätnud, siis nüüd on aeg hinge tõmmata ja taas iseenda ja oma lähedaste peale mõelda. Samuti võiksid üle vaadata, kas sinu elus tehtud otsused on rohkem praktilist laadi või julged sa usaldada oma südant ja intuitsiooni.

Armastuse ja suhete osas on praegu aeg, kus suhted tugevnevad, intensiivistuvad ja pakuvad suuremat rahulolu. Kuid seda vaid siis, kui sa ise tõesti soovid seda. Kui sa võtad endale aega, pühendud armastuse teemadele, julged ja tahad avada oma südant, siis võid jõuda tunnete teemades sügavamale ja kaugemale kui kunagi varem. See vajab vaid sinu kindlat tahet ja soovi omalt poolt panustada.

Tööasjad kulgevad väga hästi ja edukalt, kui keskendud ühele kindlale asjale ning panustad oma aega ja energiat just sinna, kuhu vaja. Ole järjekindel ja usu sellesse, mida teed. Kui sinu eesmärgid ei ole selged ja sa killustad oma tegemisi, siis pole ka suurt tulu loota. Praegu on sobiv aeg võtta ka mõningaid korralikult läbi kaalutud riske, sest on lootust majanduslikule kasule.

Tervise eest hoolitsemisel kasuta oma sisetunnet. Kuula oma keha ja leia võimalus iga päev piisavalt liikuda. Mine loodusesse, sest just see annab sulle energiat, positiivsust ja teotahet. Praegu on hea ja väga viljakas aeg neile, kes soovivad rasestuda. Võimalikud on aga ka peavalud ja silmade tundlikkus. See võib olla paljuski tingitud ülemõtlemisest ja stressist. Leia viise, kuidas rahuneda, hinga teadlikult ja sügavalt ning anna oma kehale piisavalt kvaliteetset kütust, mille najalt sulle head tervist pakkuda.

Imelist nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate kaks. Sind ootab suurepärane aeg seoses sõpruse, armastuse ja partnerlusega. Sinu elus on romantikat, siirast rõõmu ja õnnetunnet. Ees ootavad toredad kohtumised ja üllatused, mis panevad sinu hinge ja südame laulma.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Põhirõhk on koostööl, üksteisemõistmisel ja empaatial. Kuigi sa tunned kohati, et eelistad oma võite üksi saavutada, siis praegu on küll aeg, kus tasub oma kohustusi jagada ning lasta end aidata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Sel nädalal peaksid eriti hästi sujuma kõik need teemad, mis on seotud elu majanduslikuma poolega. Nii töö- kui rahaasjades avanevad uued võimalused ning võid saada mõne pakkumise, millest ei tasuks küll kuidagi mööda vaadata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Nüüd tuleb sul lasta minna sellel, mis on sind pikka aega teeninud, kuid mis sinu jaoks enam ei tööta. See võib olla suhe, käitumismuster või hoopis mõttemall. Igal juhul pead ära tabama selle hetke, kus tasub võtta vastu otsus oma elu muutmiseks. Ilma sinupoolse valiku tegemiseta ei muutu asjad nii nagu sina soovid. Seega, võta ennast kätte ja asu liikuma oma unistuste poole.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd on märksõnadeks lahkus, suuremeelsus ja abivalmidus. Sa võid vajada kellegi toetust või head nõu, et oma asjadega taas joone peale saada. Samuti võib keegi tulla sinu juurde palvega, et sa teda aitaksid. Kuna headus sünnitab headust, siis võimaluse korral peaksid mitte keelduma. Seda muidugi juhul, kui tegu pole kellegagi, kes on sinu lahkust juba korduvalt kurjalt kasutanud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Imelist nädalat!

Loe lisaks. Üks põhiline asi, mida teha 11.11 ja sellele järgneval täiskuul, et luua soove reaalsuseks

Energiavampiirid perekonnas: kuidas neid ära tunda ja end nende eest kaitsta?

Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Seotud