NÄDALA TAROSKOOP | Käes on rõõmsate (taas)kohtumiste aeg!

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 16. – 22. September

Nädalat iseloomustavad karikate kolm ja sauade seitse. Sind ootab ees aeg, kus saad nautida kordaminekuid ja rõõmsaid (taas)kohtumisi. Sinu ellu saabuvad inimesed ja olukorrad, mis lasevad sul näha elu helgemat poolt. Oluline on siinkohal ka see, et osataks seda helgemat poolt märgata ja ära tunda. Vahel ollakse liigselt oma igapäevastes kohustustes kinni ning lausa keelatakse endale lõõgastumist ja lapselikku rõõmu. See on aga just see, mis hoiab meele erksana, inimese noorena ja elujõulisena.

Töö- ja rahaasjade osas avanevad sulle nüüd need võimalused, mida oled oodanud. Kui soovid teha muutusi ja hakata ise rohkem oma tööelu juhtima, siis nüüd võiksid astuda selleks esimesi samme. Sissetulekute osas ei saa sa praegu kurta, võibolla ainult selle üle, et ka välja läheb raha sama hoogsalt. Katsu vältida liigseid kulutusi ning anna raha välja vaid siis kui sa tõesti tunned, et seda on vaja. Praegu oleks pigem mõistlik veidi raha kõrvale panna tuleviku tarbeks.

Tervise osas võid tunda, et kohati on tegemisi ja kohustusi liiga palju ning võimust hakkab võtma väsimus. Anna endale lihtsalt aega harjuda uute rütmidega. Suvi on saanud läbi, päikest ja sooja on vähem ning vihmaseid ja halle päevi aina rohkem. Nii nagu loodus muutub, nii muutuvad ka sinu meeleolu ja vajadused. Luba endale rohkem mõnusaid, hubaseid ning hinge ja keha eest hoolitsevaid tegevusi. Mida teadlikumalt sa iseenda eest hoolt kannad, seda paremini sa ennast nii vaimselt kui füüsiliselt tunned. Praegu on veel suurepärane aeg, et minna loodusesse ja nautida varajasi sügise märke. Nuusutada metsa lõhnu ja lasta päikesel või vihmal oma põski paitada. Mida rohkem sa oled loodusega kooskõlas ja mida enam aega veedad kivist seinte vahelt ja ekraanide tagant väljas, sest elusam sa oled ning seda teravamad on su meeled.

Põnevat nädalat!

Nädala energiad võtab kokku müntide kuningas. Sel nädalal peaksid eriti hästi sujuma kõik need teemad, mis on seotud elu majanduslikuma poolega. Nii töö- kui rahaasjades avanevad uued võimalused ning võid saada mõne pakkumise, millest ei tasuks küll kuidagi mööda vaadata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd võivad sinu ellu saabuda teemad ja sündmused, mis on üsna olulise kaaluga. Katsu mitte teha liiga kiirelt järeldusi ja anna endale aega, et näha suurt pilti. Tee oma järeldused alles siis, kui tõesti mõistad, millega silmitsi seisad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Nüüd kerkivad esile teemad, mis puudutavad tundeid ja südameasju. Oled emotsionaalsem ja tundlikum kui tavaliselt ning pead suutma selles kirgede möllus säilitada sisemise tasakaalu. See on vajalik enda jaoks õige otsuse vastu võtmiseks. Sa pead millestki loobuma selleks, et midagi saada – kaalu hoolikalt, et saadav ja antav oleks tasakaalus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sind ootab ees toimekas nädal, kus mitmed eesmärgid vajavad saavutamist ning teemad tähelepanu. Suudad end suurepäraselt kokku võtta ja oma energiat sihipäraselt kasutada. Sa tead, mida sa tahad ja tead ka seda, kuidas seda saavutada. Praegu peaks kõik, mida ette võtad, laabuma edukalt ja sinule soodsas suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Loe lisaks: Seitse hingetasandi sõnumit, mis end sulle meelde tuletavad

Loo oma elu läbi armastuse: agni ehk südame jõud

Miks inimesed ei luba hingedel kohtuda

Mai-Agate Väljataga: kannatused on enda negatiivsed tunded, millega sa pole osanud midagi peale hakat

Seotud