NÄDALA TAROSKOOP | Käes on pingeline periood, mis nõuab oskust hoida jalad maas ja pea selge

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.9. – 23.9.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kaks ja mõõkade kuus. Elu toob su teele võimalusi, mis lasevad sul edasi liikuda nii isikliku arengu trepil kui ka suhete ja töö osas. Parakui ei saabu kõik need arenguvõimalused selliselt, et tunneksid need ära ja neis kohe midagi positiivset oskaksid näha. Paljud asjad, läbi mille saad kasu või jõuad positiivse lõpptulemusi võivad esialgu paista kui takistused või ebameeldivad mugavustsoonist välja tõukajad. Proovi leida ja arendada endas oskust, et suudaksid ka keerulises situatsioonis oma pea selge ja jalad maas hoida. Ära mine kaasa paanika, hirmutunde, kõhkluste ja meeleheitega. Kui tunned, et asud oma elus hetkel ebakindlal pinnal või pead muutustetormis toime tulema, siis leia iga päev mõned tunnid, et tegeleda sellega, mis on sinu jaoks meeldiv, rahulik ja turvaline. Proovi ka teadlikku hingamist, positiivseid enesesisendusi ja meditatsiooni. Kui suudad oma meele rahuliku hoida, siis näed ka end ümbritsevates oludes kergemini lahendusi ja võimalusi. Lootust ega usku ei tohi kunagi kaotada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see “puhkepaus” oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida. Kui oled suutnud oma mõtted korrastada, siis leiad uut motivatsiooni ka tegutsemiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elu muretutest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide rüütel. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö, raha ja majandusliku stabiilsuse saavutamine. Sa näed vaeva, et saada seda, mida tahad. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja spontaansus. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks harjumatute oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi halba juhtunud. Anna endale aega kohanemiseks ja oska näha suuremat pilti, ning peagi märkad kergendustundega , et paanikaks pole põhjust.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind aga eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks ja oma armuelu edendamiseks või uuele tasandile viimiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid maha ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid. Ainult nii saad murda sind häiriva mustri.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on palju võimalusi ja valikuid, mis kutsuvad sind peibutavalt enda poole, kuid sa ei suuda teha oma valikut. Tegelikult ei olegi preagune aeg sinu jaoks soodne selleks, et mingeid konkreetseid otsuseid vastu võtta. Lase olukordadel ja tunnetel pisut settida, et saaksid asjade olemusest tõelise ja adekvaatse pildi. Tee oma otsused alles siis, kui sinu süda anna märku, et oled õigel teel.

Loe lisaks: Nende 4 sodiaagimärgi esindajad on parimad pikaks ja õnnelikuks suhteks

Šamaan Anu Pahka 7 lihtsat soovitust õnnelikuks eluks

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

ÕNNEKUU SEPTEMBER | Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks käesolev kuu on eriliselt hea ja õnnelik!

MILLINE ON SINU ÜLEMUS? Horoskoop näitab ära plussid ja miinused!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.