NÄDALA TAROSKOOP | Käes on aeg, kus tuleb oma hirmudega silmitsi seista

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja sauade kuus. Nädala esimene pool kergitab üles teemad, mis vajavad üle vaatamist ja tegelemist. Võid kogeda palju vastakaid emotsioone – nii häid kui halbu. Selleks, et saada oma ellu taas selgust, võid soovida kiirustada tagant nii teisi kui iseennast, kuid see ei ole hetkel õige lähenemine. Anna aega, et tunnetada, lasta settida ja töötada läbi kõik see, mis vaja. Nüüd võivad üles kerkida ka kõik need teemad, mille osas tunned nõrkust, millega seoses on sul kompleksid või traumad ja alateadvusest pärit hirmud. Ära põgene ühegi tunde eest. Võta kõik vastu ja tegele teadlikult sellega, et neid oma elus lahustada. Vajadusel leia mõni hea sõber, mõttekaaslane või terapeut, kes suunab sind õigele rajale, motiveerib ja aitab leida lahendusi.

Nädala teine pool toob kaasa kergema hingamise. Sa suudad end koguda ja tunned end samm sammult aina paremini. Sellele kõigele aitab kaasa nii see, et tegeled enda sisemaailma tervendamisega kui see, et loodus on samuti tärkamise, kasvamise ja arenemise lainel. Looduse rütmidega kooskõlas olemine aitab sul paremini igapäevase eluga toime tulla. Mine võimalusel kindlasti loodusesse ja naudi kõike, mida alanud kevadel pakkuda on. Nädalalõpp võib kaasa tuua ka häid uudiseid, mida oled oodanud ning võimalusi lõõgastuda ning oma keha ja meelt turgutada.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Sul tuleb silmitsi seista teemadaga, mis ei ole just kõige meeldivamad. Tunned, et oled justkui käsist-jalust seotud ning õigeid lahendusi ei ole olemas. Näed hetkel rohkem takistusi kui võimalusi. Sinu ülesandeks on leida uus vaatenurk, sest vaid nii hakkad nägema, et igast olukorrast on tegelikult olemas väljapääs. Sina ise oled see, kes saab enda olukorra parandamise osas palju ära teha, tuleb vaid üles leida soov ja motivatsioon.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala energiaid iseloomustab müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad – esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema valmis selleks, et sind ootavad ees teemad või sündmused, millega sa pole pikka aega või lausa mitte kunagi kokku puutunud. Õpid nii iseenda, ümbritsevate inimeste kui maailma kohta uusi asju.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. On saabunud aeg, kus saad kogeda karma töötamist. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. raegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul vaimselt kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Sinus on energiat, elurõõmu ja teotahet, kasuta praegust aega, et oma plaane ellu viia.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Tunned end nüüd tõeliselt hästi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Pead nüüd olema tähelepanelik, et keegi ei üritaks sind petta. Katsu vältida segaseid ja ebakindlaid tehinguid ning hoidu inimestest, kes on ebaausate kavatsustega. Sind soovitakse kaasa tõmmata intriigidesse ja püütakse ka manipuleerida sinu tunnetega. Kaalu hoolikalt, keda usaldada ja keda mitte.

Loe lisaks: Inglid meie ümber: taevased kaitsjad hoiavad ja armastavad sind

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Kuidas kurja silma ja negatiivset energiat oma kodust eemal hoida?

Puhastusrituaal: vabasta ennast negatiivsest energiast soola ja lihtsa maagia abil

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.