NÄDALA TAROSKOOP | Käes on aeg, kus pead tunnetama, mis on sinu jaoks õige ja millel tuleb minna lasta

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.5. – 3.6.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja müntide seitse. Praegune aeg on mõnes mõttes nagu “hall ala”. Sa tunned, et kõik oleks justkui korras, kuid samas on sinus siiski mingi sisemine rahutus. See on loomulik arengu, kasvamise ja muutumise protsess, mis sisaldab endas nii edu, kordaminekuid ja õnnejoovastust, kui ka kahtlusi ja alateadvusest kerkivaid hirme. Nüüd on väga oluline, et annaksid endale aega, et järele mõelda ja tunnetada, kas sinu praegused tööd, tunded ja toimingud on just need, mida vajad või peaksid sa midagi muutma ja ehk elus hoopis suunda vahetama. Oma eesmärkidele pühendumine on suurepärane, kuid sama oluline on ka selle märkamine, kui mõni teema on sinu jaoks oma aja ära elanud. Siis tuleb osata lahti lasta ja teha lõpparveid. Ainult nii on võimalik edasi liikuda selle juurde, mis on sinu jaoks praeguses hetkes parim valik.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sa oled leidnud endas vajaliku rahu ja enesekindluse, et suudaksid saavutada oma eesmärke. Oskad nüüd suurepäraselt oma mõjuvõimu mängu panna, et veenda ja suunata kaaslasi. Ka iseendale seatud kohustused saavad täidetud just tänu sellele, et oled jälle “sõiduvees”. Oskad kasutada oma intuitsiooni ja teha suurepäraseid valikuid nii eraelus kui tööalaselt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab saatan. Sinu elus on pöördelised ajad, mis nõuavad valikute tegemist. Seekord pole otsustamine sinu jaoks just kõige lihtsam, kuna tunned kiusatust proovida ka neid elu külgi, mis tegelikkuses sind just kõige õigemate radadeni ei vii. Samas, ära karda eksid, sest sinus on piisavalt tugevust, et taas õigele rajale naasta. Mõtle ainult hoolikalt läbi, kas see on riski väärt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Praegune aeg võib kaasa tuua pingeid ja arusaamatusi just inimsuhete alal. Õhus on intriige, kavaldamist ja keegi võib soovida sind oma huvides ära kasutada. Hoia silmad lahti ja käitu ise ausalt ja õiglaselt, nii vähendad võimalust, et sind tõmmatakse pahaaimamatult kaasa kellegi mängudesse või et satud mõne pettuse ohvriks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on õige aeg suunata oma pilk pere, kodu ja sõprade peale. Kõik üritused ja ettevõtmised, mis saavad tehtud koos toredate kaaslastega, edenevad eriti hästi. Õige aeg on pidada koosviibimisi, pidusid ja tunda elust lihtsalt rõõmu. Luba endal nautida lõbu, rõõmu ja mängulist kergust, see kosutab su vaimu ja kergendab hinge.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Elu kohtleb sind hästi ja asetab sinu ette erinevaid valikuid, mis kõik pakuvad sulle oma erinevaid häid külgi. Sinu ülesandeks jääb teha oma valik ja olla tänulik selle eest, mida head elu sulle andnud on. Mida rohkem oskad näha oma igapäevaelus ilu, rõõmu ja saatuse kingitusi, seda kergemaks ja rõõmsamaks saab sinu hing ning seda ilusam elu on.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Tulemas on suur muutus, mis on sinu jaoks oluliseks pöördepunktiks. Mida paindlikum ja avatum sa suudad ise olla, seda lihtsamini kohanduvad need muutused sinu ellu. Sind murtakse välja igapäevasest mugavustsoonist ja visatase tundmatus kohas vette, kuid ära satu paanikasse. Kui rahulikult ringi vaatad, siis näed, et ehk on uued olud sulle isegi sobivamad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. Sinu eneseväljenduse ja suhtlemise oskused on praegu haripunktis. Sa satud justkui „juhuslikult” kokku õigete inimestega ning oskad olusid suurepäraselt enda kasuks tööle panna. Tõenäoliselt kuuled just nüüd ka mõnd head uudist, mis annab märku, et lähitulevikus on oodata sinu jaoks mõnda põnevat ja suurepärast sündmust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Sinu ülesandeks on pisut aeg maha võtta ja mõelda läbi, kuhu sa liikumas oled. Sa liigud suure enesekindlusega oma sihtide suunas ning võitled oma õiguste ja vaadete eest, kuid kas sa liigud üldse õigel teel. Selleks, et mitte õiget sihti silmist kaotada, pead sa lubama endale vaikuse ja üksiolemise hetki. See selgitab pead ja setitab mõtteid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu jaoks on sel nädalal oluline, et avaksid ennast ja näitaksid välja oma tõelisi mõtteid ja tundeid. Kipud varjama seda, mida peaksid tegelikult välja ütlema. Nii ei saa aga asjad ka sinu jaoks positiivses suunas liikuma hakata. Kui jagad siiralt ja ausalt oma hinge, siis ei saa sa eksida ja keegi ei pane seda pahaks. Tee proovi ja näed, et muutused hakkavad toimuma.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Tunned end nüüd millegipärast häirituna ning võid kalduda ka melanhooliasse. Sinu mõtted kipuvad ikka ja jälle rändama selle juurde, millega sa oma elus rahul ei ole. Sellega sa aga annad sinna ise muudkui energiat juurde. Lase asjadel olla ja keskendu positiivsele. Aktiveeri oma mõtetega parem neid valdkondi, mis on hästi ja mille eest saad tänulik olla.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu reaalsustaju on nüüd suurenenud ning sa ei lase end hetkel niivõrd tunnetest või hetkeemotsioonidest juhtida, vaid lähened asjadele väga praktilisest küljest. Oled praegu väga täpne ning järgid teadlikult kõiki ettekirjutusi, et omadega ladusalt toime tulla. Selline sihipärane ja teadlik tegutsemine viib sind praegu ka kõige paremini edasi.

Loe lisaks: Sodiaagimärgid ja neile vastavad peainglid

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

HORRORSKOOP ehk kõikide tähemärkide pahupool: kas sa oled ahne Jäär, jõhkardlik Lõvi või edev Kaalud?

4 sodiaagimärki, kes on sellel aastal kõige õnnelikumad

Seotud