NÄDALA TAROSKOOP | Julged valikud viivad sind õnne ja eduni

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 21.08 – 27.08

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kaheksa ja müntide äss. On aeg liikuda edasi selle juurest, mis on oma aja ära elanud ja lahti lasta inimestest, olukordadest ja emotsioonides, mis sind ei teeni. Kui sinu elu on olnud tasakaalust väljas, siis nüüd on aeg vaadata oma hetkeolukord üle ning teha vajalikud muutused. Just nüüd on õige aeg, et valida endale uus tee. Praegu tehtud otsused viivad sind edu ja õnne juurde. Valikuid tehes ei tasu sul loota heale õnnele, vaid tuleb kasutada töötavaid ja järeleproovitud tehnikaid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Nüüd tasub sul tegutseda tasa ja targu. Mõtle hoolikalt läbi kõik see, mida plaanid ette võtta, kellega end seod ja milliseid valikuid teed. Kui kiirustad, oled lohakas või lähed oma südamehäälega vastuollu, siis tekivad konfliktid nii sinu sees kui ka sinu ümber. Katsu vältida intriigide keskele sattumist, ole võimalikult aus ja tähelepanelik ka selle suhtes, et keegi ei üritaks sind petta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib poodu. Jõuad nüüd oma elus teelahkmele, kus sind seatakse valikute ette. Enne, kui midagi otsustad, võta endale aega ja vaata suuremat pilti. Lase esmastel emotsioonidel settida ning meelel rahuneda. Asjad ei ole tihtipeale nii, nagu nad esimesel hetkel näivad. Kuula oma südant ja liigu tema juhitud teel.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Nüüd on aeg tegutsemiseks. Oled inspireeritud, sinus on energiat ja tahet oma eesmärke saavutada. Julged astuda samme, mille osas oled varasemalt olnud kõhkleval seisukohal. Kuna sinu eneseusk on suur, siis ei suuda sind keegi ega miski takistada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovib midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd on sind ees ootamas suur muutus, mis puudutab eelkõige sinu sisemaailma. Sa tunned, et oled jõudnud murranguni, mis laseb sul näha asju hoopis uue nurga alt ning seega võib see sinu vaateid alustaladeni muuta. Kuna sinu silmad avanevad, siis on antud kogemus sinu jaoks eelkõige vabastav ja arengus edasi viiv.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu reaalsustaju on nüüd suurenenud ning sa ei lase end hetkel niivõrd tunnetest või hetkeemotsioonidest juhtida, vaid lähened asjadele väga praktilisest küljest. Oled praegu väga täpne ning järgid teadlikult kõiki ettekirjutusi, et omadega ladusalt toime tulla. Selline sihipärane ja teadlik tegutsemine viib sind praegu ka kõige paremini edasi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. See nädal toob sinuni olulise informatsiooni, mida sa oled juba ammu oodanud ning mis on seotud eelkõige sinu töö- ja rahaasjadega. Need uudised on sinu jaoks positiivsed ning viivad sind ametialaselt edasi. Samas on sul vaja olla siiski kannatlik, sest need muutused ei saa toimuma üleöö. Samuti on väga oluline, et sa oleks tööasjus äärmiselt korrektne – pöörates tähelepanu ka pealtnäha väikestele ja tühistele detailidele, suudad sa kontrolli alla hoida ka suuri asju.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatan. Hetkel pead tegelema oma alateadvusest pärit hirmude, sõltuvustega ja kiusatustega. Kui sa tunned, et elu on keeruline ja saatus on sinu vastu, siis võta hoog maha ja mõtle hoolega järele, kas on asju, mille muutmine on sinu võimuses. Võibolla pead tegema vaid mõned väiksed muudatused ja võtma vastu otsuse, mis keeraksid sinu elu suunaga paremuse poole.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Toataimede feng shui | Kuidas luua kodus head energiat?

Maagiline aeg | Täna toimub Kuu loomine Lõvi märgis ja päikesevarjutus

Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

Lugeja kiri | Lahkunud austaja saadab sõnumeid teispoolsusest

Seotud