NÄDALA TAROSKOOP | Julge usaldada oma südant, see aitab sul õigeid otsuseid teha

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 17.- 23. Veebruar

Nädalat iseloomustavad keisrinna ja karikate viis. Nüüd on väga olulise tähtsusega see, millele sa otsustad oma fookuse seada. Sinus on sisemist tarkust ja intuitsioon juhatab sind nende hetkedeni, mida oma elus vajad. Tähtis on lihtsalt see, et julgeksid usaldada. Usaldada ennast, universumit ja saatust. Tee oma valikud lähtuvalt südame soovidest ja näed, et sa ei ole eksinud.

Armastuse ja suhtete osas on küll väga hea aeg, kuid sa pead liikuma edasi tasapisi ning vältima igasugust tormakust. Naudi hetki, õpi rahustama oma südant ja meelt. Ära lase ärevusel, kahtlustel ega intriigidel oma otsuseid mõjutada. Austa iseennast ja oma kaaslast. Ole aus. Just läbi siiruse ja tänulikkuse suudad sa luua südamest südamesse toimivaid suhteid.

Töö osas pead vaatama, et sa ei panustaks oma aega ja energiat valesse kohta. Vahel võib see, mida väga tahad, osutuda sinu jaoks kättesaamatuks just seetõttu, et see on sinu jaoks vale. Kui teed seda, mille suhtes tõesti kirge ja huvi tunned, siis saad tunda oma töö üle rõõmu ja rahulolu.

Rahaasjade osas on aeg, kus tuleks mitte muretseda, vaid olla praktiline, kaalutlev ning oma võimalused hoolega üle vaadata. Löö oma kulud ja tulud kokku ning pane paika plaanid tulevikuks. Ära kuluta raha tühja-tähja peale, pigem leia võimalus, kuidas investeerida millegisse, mis toob sulle pikemas perspektiivis tulu. Kui oled oodanud mõne rahasumma laekumist, siis võib sellega minna loodetust kauem, kuid lõpuks see siiski saabub.

Tervise osas pead olema tähelepanelik ja astuma reaalseid samme selle suunas, et muuta oma elu harmoonilisemaks, stressivabamaks ja tervislikumaks. Sa ei pea ootama uue nädala või kuu algust, et alustada “uut elu”. Hakka juba tänasest tegema midagi, mis mõjub sulle hästi. Kasvõi käi rohkem jala, mine varem magama, võta ette see jutuajamine, millest oled hoidunud, kuid mis ripub kui kirves su pea kohal. Võta elu eest vastutus enda kätte ja hakkad end hoopis paremini tundma.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Asjad ei laabu sinu elus hetkel just kõige lihtsamalt. Tunned, et oled mures ja ka nukrameelsus kimbutab. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll ja vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate neli. Võid tunda rahulolematust ja tüdimust. Sa ei tea, mida peaksid tegema, et taas õnnelik olla. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema selleks, et puutud kokku pingete ja inimestevaheliste arusaamatustega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad keskond ei ole sulle hetkel parima mõjuga. Sul tuleb hetkel lihtsalt varuda kannatust ja proovida säilitada sisemine rahu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Sa tunned end nii, nagu oleks sinu õlgadel kogu maailma raskus. Kipud muretsema ja üle mõtlema. Osa sinu muredest ei ole aga tegelikult isegi sinu omad, need on kellegi teise eluga seotud teemad, mida sina kuidagi muuta ei saa. Katsu teiste elude koorem oma õlgadelt maha raputada ja tegele sellega, mis on tõeliselt sinu elu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Sinu ellu saabuvad nüüd rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini. Praegu alustatud projektid ja ettevõtmised on suurte asjade alguseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Tõmba oma ellu imed: kuidas saada seda, millest unistad?

Veebruarikuu numeroloogiliselt erilised päevad: 2.02.2020 ja 20.02.2020

5 nõuannet, kuidas oma spirituaalse transformatsiooni protsessi kergendada

Seotud