NÄDALA TAROSKOOP | Jõulunädalal langevad maskid ja esile kerkib moonutamata tõde

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 18.12 – 24.12

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade paaž ja torn. On oodata õppetunde ja katsumusi, mis on seotud sinu enda vabaduse ja kasvamisega. Pead oma hirmudele otsa vaatama ja enda kaitseks julgelt välja astuma. Kui oled julgelt, kartmatult ja teistele head soovides sina ise, siis suudad sa ellu viia oma eesmärke ja järgneda oma kutsumusele. On aeg maskid maha võtta ja seda ka iseenda eest. Vaid siiras ja aus olles saad sa elada täielikult. See võib kaasa tuua küll muutusi sinu suhetes või lausa elukorralduses, kuid vales elamine ei vii sind kunagi kusagile. Astu välja mustrist, millesse oled kinni jäänud ja alusta nüüd oma uut ja südametõde austavat elu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada olulisi töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Sinu ellu saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Loe lisaks: India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Jäära Kuumärgile

India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Sõnni Kuumärgile

India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Kaksikute Kuumärgile

Seotud