NÄDALA TAROSKOOP | Järgides universumi poolt saadetud märke, saadab sind edu

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 16.10 – 22.10

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade kuus ja täht. Sa liigud oma elus õiges suunas ning saad selle eest eelkõige ainult iseennast ja oma eelnevalt tehtud valikuid tänada. Praegu on õnn sinu kasuks pöördunud ning sa suudad tähele panna olulisi märke ja universumi poolt saadetud sõnumeid, mis juhivad sind õigele teele. Tunned, et oled edukas, nutikas ja sul läheb hästi. Kõige selle juures pead vaatama, et sinu ego liigselt pead ei tõstaks. Kui suudad jääda iseendaks ja kuulata oma südamehäält, siis laabub kõik suurepäraselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Nüüd tegeled teemadega, mis puudutavad sügavalt sinu hinge. Kõik tunnetega seonduv on jõuliselt esiplaanil ning eriliselt tõuseb üles romantilise armastuse teema. Võid saada ka huvitavaid koostööpakkumisi, mis on sinu jaoks erilised just selle tõttu, et need on seotud sinu tõelise kutsumusega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega pisut manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära liiga karmiks mine ja katsu säilitada siiski heatahtlikkus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldust pakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Sinu ellu saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema. Parem oleks leebe lähenemine ning mõistev suhtumine.

Loe lisaks: OKTOOBRI SÕNUM | Õige pöördub valeks ning vale õigeks

Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.