NÄDALA TAROSKOOP | Jälgi märke, sest sinu intuitsioon töötab täistuuridel!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja müntide paaž. Tunned nüüd, et sinu intuitsioon ja sisetunne töötavad täistuuridel. Võid kogeda kummalisi emotsioone ja mõtteid, mis tulevad justkui täiesti ootamatult ja panevad sind oma plaane ja sihte üle vaatama. Sinus tõstab pead uus energia, mistõttu soovid asuda oma elu korrastama ja joone peale ajama. Kõige parem on teha seda nii, et annad asjadele aega areneda nende loomulikku rada pidi ja usaldad otsuste langetamisel oma südame häält. Jõuga ei maksa midagi läbi suruda ja tagant kiirustada lihtsalt ei saa midagi. Nii enam asjad ei toimi. Kui soovid olla ümbritseva maailmaga harmoonias, siis pead laskma end oma sisehäälel juhtida.

Jälgi oma emotsioone. Millal tunned end õnnelikuna? Millal tunned ärevust või ebamugavust? Sinu alateadvus võib nüüd tuua pinnale nii mõnegi vana tunde, mis kipub aegajalt üles kerkima ja sind keerulisse situatsiooni asetama. Lase kõigel sellel, mis tahab, pinnale kerida ja ära satu paanikasse. Võta endale neid vajalikke hetki, et täiel rinnal tunnetada ja mõista, miks üks või teine inimene, asi või olukord sulle just nii või teisiti mõjub. See aitab sul iseennast paremini tundma õppida ja niiviisi ka maailmas paremini hakkama saada. Mida rohkem sa oma tunnete, mõtete ja kogu iseendaga sinapeal oled, seda lihtsam ja ausam on sinu igapäevane rada.

Luba endal nüüd kogeda elu ehedust – kuula head muusikat, loe raamatuid, käi looduses, räägi sõpradega, külasta oma sugulasi. Just ehedad ja päris hetked on need, mis teevad sinu elu elamisväärseks. Lase endal kogeda, õppida, kasvada ja jõuda uutele tasanditele. Ela oma elu täiel rinnal.

Põnevat nädalat!

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Pead nüüd leidma tasakaalu oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud vaid mingisse kindlasse kohta ning jätnud kõik muu tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja pühenda aega iseendale. Sea ennast ja oma hinge vajadused esiplaanile, sel juhul laabub ka kõik muu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult petliku kindlustunde külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja hakata kartmatult oma unistuste suunas liikuma. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nädala kaardiks on sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või lausa väljavahetamine. Sinu ees avanevad uued uksed ja soovi korral saad nüüd neid valdkondi, millega sa oma elu rahul ei ole, muuta selliseks nagu soovid. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind ootavad ees üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on maag. Sinu jaoks on nüüd kätte jõudnud eriline aeg. Nii vaimsed kui füüsilised võimed peaksid praegu olema haripunktis ning seega suudad saavutad pea igas valdkonnas just seda, mida soovid. Kui sul on olnud mõni soov või unistus, mille elluviimisega oled oodanud, siis hakka nüüd tegutsema. Praegu soosivad sinu ettevõtmisi universumi energiad ning seetõttu laabub kõik sinu käes libedalt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Saad tunda rõõmu ja inimestevahelist harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad sinu elus praegu suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud ja sõltumatu. Sinu turvalisusesoov hoiab sind aga eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Loe lisaks: Unenägude seletaja: just need on viis kõige levinumat hirmu-unenägu

Imelised kristallid, mis annavad sisemist jõudu ja energiat

Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!

Seotud